Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Puntomba szeretnék...

Fiat Grande Puntomba szeretnék Pioneer rádiót beletenni (ez ugye átalakítást von maga után). Van már ilyen rádió beépítő keretem, viszont azt nem tudom, hogy kell-e bele az a fém keret is?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális válaszokat kérek, köszönöm!

2012. okt. 3. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondj 1 okot, amiért nem kéne bele, és akkor megértem, hogy miért merül fel ez a kérdés.
2012. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen átalakítás? Ha 1DIN-est cserélsz 1DIN-esre akkor csak a vezetékeket kell átdugni. (2DIN-est meg nem tudsz berakni 1DIN-es helyére, értelemszerűen [vagy ha nincs alatta/felette ilyen tartóhely, de akkor meg fűrészelni kell stb]) A fémkeret az kell a rádió köré. Nekem is most cserélte az egyik srác, igaz gyári Blaupunkt-ot új, XXI. századi Blaupunkt-ra, és csak a csatlakozót kellett átdugni a hátulján és ennyi.
2012. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!