Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy Aprilia rs 50...

Rsdante kérdése:

Szerintetek egy Aprilia rs 50 2003-as modelnek kilehet cserélni az alakját? Vagy ha nem is az egészet akkor csak az elejét ami tartalmazza a sebességmérőt és a többit?

Figyelt kérdés

ezt a modelt:


[link]


ilyenre:


[link]



2012. okt. 7. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet, csak nincs értelme, mert sokba kerül... Egyébként mi bajod van a kinézetével? Apriliának szép ezis... Vettél volna TZR-t vagy NSR-t...
2012. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Ám még nem vettem csak úgy megkérdeztem, tényleg szép a kinézetei vannak de nekem ez az elől lapos környezet nem jön be xD ezért gondoltam hogy megkérdezem :D
2012. okt. 7. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahaaa, érti:D


Hát igazából máshogy van felfogatva stb, faragni kéne, és elég ronda lenne... Meg drága, ha nem akarod, hogy rezonáljon+aerodanemika is legyen pici...


Szóval az idomok újabbra cserélése felejtős.:)

2012. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem sokat segítettél. Még akkor is gond lenne ha csak az elejét cserélnéd le ? :S mert engemet csak az zavar egy picit :D
2012. okt. 7. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

A két idom fejrésze nem illeszkedik egymáshoz. Ráadásul még a formatervük is különböző. Ha a régi, kerek idomra ráerőlködöd az új, szögletes fejrészt, biztos, hogy csak rontasz rajta.

Ha nagyon zavar, lehet készíteni új fejidomot, de az sem az igazi. Van olyan, ami formában is illeszkedik, jól is tereli a szelet, rendes lámpa is belefér és nem is esik szét, de annak az ára bőven több, mint amit egy pár szezonban használt tinimotorra érdemes költeni.

2012. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat !
2012. okt. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!