Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a hölgy tulajdonos dolgot...

Ezt a hölgy tulajdonos dolgot sosem vetkőzzük már le?

Figyelt kérdés

Minden autó hirdetésben ott van hogy hölgy tulajdonostól eladó a kocsi,mintha az bármit is jelentene vagy garancia lenne.Holott mindenki tudja hogy egy fickó sokkal jobban vigyáz az autójára mint egy nő.

Nem lehetne már ezt a hölgy tulajdonozást abba hagyni?


2012. okt. 8. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd akkor, mikor nem minden használt autó megkímélt, épp nagyszervízen átesett, garázsban tartott és 3. autóként használt kocsi lesz. :)
2012. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem is hallottam.

Fel kell mérni az állapotát és az alapján kell meghatározni.

2012. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose! Birka nép a magyar.


Ez olyan mint a kilométer óra kérdése:)

Nem számít mennyiről van visszatekerve a lényeg az, hogy éppen 100 ezer körül legyen. Bontószökevényeknél meg max 200 körül.

Vagy akár a nem dohányzó dolog. Nem számít hány helyen van kiégetve a kárpit.

2012. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az összes nő láma
2012. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hát. Már csak poénból is be fogom írni a hirdetésbe, bármelyik motoromat adom el majd... Meg a nemdohányzót is. Az órát meg persze visszaforgatom annyira amennyin a műszakikor állt... :D
2012. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Családi okok miatt,hölgytulajtól,teljesen felújítva eladó XD
2012. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Meg a másik amitől hülyét kapok az az új sláger hogy "kihasználatlanság miatt eladó".

Hogy néhány családban nem tudják tankolni azt megértem,na de hogy minden autónál ez van?!

Ráadásul néhány hülye odaírja hogy kihasználatlanság miatt eladó vagy ELCSERÉLHETŐ.Akkor most ha cserélek vele,azt már használni fogja?!

2012. okt. 9. 08:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem... Általában a férfiaknak van jobb állapotban az autójuk, az én tapasztalataim szerint. A legtöbb női ismerősömnek nagyon gázos az autója, főleg belülről :)
2012. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyszer hirdettem egy kocsit, felhívtak, és kérdezi egy nő hogy hölgy tulaja van a kocsinak? Mondom nem. Erre letette a telefont. Akkor még mindig van igény a hölgy tulajokra.

Mert ők ügyesek parkoláskor, mindig betartják az olajcserét és odafigyelnek a rendellenes zajokra a motorban. Képesek egy éjszakát a kocsi alatt feküdni hogy megtudják mi ciripel a futóműben.

Ezért vennék én is női tulajtól autót :D

2012. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg azért mert elkerülik az összes kátyút, és nem fél óráig csúsztatják a kuplungot, és nem nyomják neki hidegen.
2012. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!