Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 év alatt 23 alkalommal...

2 év alatt 23 alkalommal állítottak meg igazoltatni a rendőrök az autómmal! Mást is ilyen sokszor állítanak meg?

Figyelt kérdés

Baromi kényelmetlen. 39 ezer km-t tettem meg ebben a két évben. 23-szor igazoltattak. 95%-ban úgy, hogy mögém jött a rendőrautó és szirénázott, hogy álljak meg. Ott tartok, hogy késő este már nem tudok elmenni egy rendőrautó mellett, hogy ne igazoltassanak. Jah és ezt nem úgy teszem, hogy túl lépem a sebességet! Pont annyival megyek, amennyi a határ. Tehát mind egyszerű közúti ellenőrzés volt. Olvastam már olyat, hogy más 10 évet levezetett egyetlen igazoltatás nélkül. Egyébként legtöbbször éjjel közlekedek.


Ez az autóm:


[link]


Nem egy drága darab. Csak nagyon vigyázok rá. Ez lenne annyira feltűnő?



2012. okt. 9. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó te mázlista!! Én már évek óta azt várom, hogy megállítson két kigyúrt zsaru, és megbüntessenek a hátsó ülésen...
2012. okt. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jópár éves fekete M-B, ráadásul kupé, fóliázva és nagy felnikkel. Nem értem miért csodálkozol.


Nekem egy ennél sokkal hétköznapibb autóm van, évi kb. 30000 km-t tettem bele (ez az év mondjuk kivétel, mert eddig még 10000-t sem), de volt hogy egy szombaton 3x volt szerencsém közúti ellenőrzéshez. Mondjuk én hajtom elég rendesen + ha traffipaxos autó mellett megyek el akkor dudálok. ;D

2012. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Üdv a fekete mercisek világában!

Ez az én autóm,nem mai darab,vehetnék újabbat is,de nekem ez a kedvencem


[link]


Mint látod nem Mo-n élek,itt még SOHA nem igazoltattak,otthon Fordom volt,állandóan,egyszer Bochkorék is felháborodtak ezen,egy kimutatás szerint Mo-n az igazoltatások 97%-ban teljesen eredménytelenek,külföldön a spontán megállítgatás teljesen ismeretlen fogalom..

2012. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

5 éve van jogosítványom és autóm is ,ezalatt mentem olyan 150.000 km-t tehát az évekre lebontva 30.000 km .


Fele-fele arányban közlekedtem nappal és éjszaka.

Saját kocsim Renault Clio 3 ajtós Renault zöld szín

Folyamatosan budapesten kocsikázom és ezalatt az 5 év alatt egyszer sem állítottak meg,persze részben azért se mert mikor láttam,hogy igazoltatás van megvártam a mellettem menőt és besoroltam mögé szorosan,őt kiszedték engem nem,Kétszer igazoltattak Budapesten de egyszer se a saját kocsimmal :)

Bezzeg nyáron balatonon ,egy hét alatt 12X ,volt ,hogy egy nap egy kilométeren belül kétszer :) Mondtam,hogy a kollégájuk már leigazoltatott de azért megnézték és szondát is fújattak.

Amúgy a balatoni 12 igazoltás mind hajnal 1 és 5 között volt és minden egyes esetben fújattak szondát,budapesten soha

2012. okt. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 éve vezetek, én is kb 30ezer km t évente. Eddig 4 szer igazoltak, abból 2 volt egy órán belül ráadásul ugyanaz a két rendőr, és mindkét alkalommal megkérdezték enyém e az autó. Másodjára gondolkodtam azt mondjam e nem bammeg ezalatt az egy óra alatt már lekerült a nevemről. Meg egyszer, most hogy volt az az őrült takony kaszabolós gyerek hajnalban átnézték az utasteret meg a csomagtartót a 3 úton, de papírokat nem kértek, csak kérdezték hová megyek hajnal 4 kor. Am a 10 év alatt 3 kocsit hajtottam. Két saját meg egy céges. Egyik sem feltűnő. Suzi, skoda és egy berlingó.
2012. okt. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden bűnöző ilyennel jár, javaslom cseréld le egy normál családi autóra.
2012. okt. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Ne lepődj meg rajta, sokat járnak ilyen mercivel ( cigányok akik általában büntettetek vagy körözik ) és sajnos téged is annak hisznek...

2012. okt. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem a Suzukival még sosem állítottak meg..
2012. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy rendbe lévő régi BMW-m nem ért az egész 300 ezret de ha egy rendőr volt a környéken az tutira megállított. Viszont volt egy rozsdabarna Nissanom hasonló ár érték arány mint az előző azzal a kutya nem állított meg jóformán. Vannak olyan autók amik vonzák a rendőröket ezek szerint.
2012. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éve van jogsim és már 1szer megállítottak motorral meg egyszer autóval. Motorral kb 3-4 ezret mentem, autóval nem tudom mennyit mert nagyon ritkán használom.
2012. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!