Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy szürke swiftem, és...

Roli666 kérdése:

Van egy szürke swiftem, és átszeretném fújni feketére, mennyibe kerül a papírmunka, és mit kell hogy forgalmiba átírják?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg annyi az egész, hogy átfújod, besétálsz az okmányirodába, és közlöd, hogy megváltozott a jármű színe, kinyomtatják az új forgalmit, ez 6000 forint.
2012. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szakira bízod, akkor érdemes, ha magad csinálnád és nem vagy fényező, akkor sztem hagyd. Nem tudom hogy van ez, de nem hiszem, hogy az okmányirodába elég annyit mondani, hogy megváltozott a színe.
2012. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 atilis ***** válasza:

A Közlekedési Hatóságnál kell bejelenteni, és kérni kell egy műszaki szemlét, ahol ugye rábólintanak a megváltozott színre, az ott kiállított papírral kell besétálni az okmányirodába, és annak alapján fogják az új forgalmit kiállítani. Azt nem tudom, hogy mennyibe kerülnek most ezek az eljárások, de biztosan leakasztanak majd pár ezer forinttal mindenhol.


Azonkívül, én festettem két elemet is sima flakonos fekete spray-el. Előtte jól le kell csiszolni, aztán szépen zsírtalanítani, és szép lett. Az egész autó nem tudom, hogy nézne ki vele, ill. mennyire lenne időtálló festés. De szerintem magadnak is meg tudod csinálni, ha van időd rá. Lehet venni alapozót is, lakkot is, fekete festéket is, és egy flakonnal én 850 forintért vettem. A két elem lefújása után még a fele benne maradt, szóval szerintem az egész autót max 4-5 flakonból le tudod fújni+ugyanennyi alapozó, és lakk. Meg egy jó pár ív csiszolópapír, maszkoló ragasztó, de ezzel az egész autó megvan úgy 15 ezerből. Ha régi swift, kiállításra nem viszed, szerintem így is meg lehet oldani.

2012. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!