Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb motor-márka?

Melyik a legjobb motor-márka?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye a kérdés. Kategóriánként lehet maximum öszehasonlítani. Hiába mondja valaki, hogy a legjobb a Harley Davidson, ha valaki nem szereti a choppereket, akkor annak aztán magyarázhatod:D
2012. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első: Akkor Honda? Az gyárt chopit, speedet endurot stb... Nem nagyon hagy rést a piacon.


De amúgy ezt így nem lehet megmondani, melyik a legjobb.


Én a Japán márkákat részesítem előnyben, Yamaha, Honda a kedvencem, de nem biztos, hogy mindenki szerint ez a legjobb márka.

2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csocsi04 válasza:
Attól függ h milyen fajta motort szeretnél.
2012. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindem féléből a cross-tól kezdve a túramotorokig,és úgy értem mint pl nekem a suzuki
2012. okt. 10. 16:09
 5/6 anonim válasza:
Nincs legjobb motor márka , jól mondták az előttem szólók max kategóriákban lehet eldönteni hogy melyik a legjobb pl:túraendúrók között évtizedek óta a bmw gs-szériája számít a legjobbnak, de ettől függetlenül még számít a szubjektív véleményed, sőt az számít a legjobban én pl ebbben a kategóriában inkábbb a ktm adventure-t választanám inkább.Nem beszélve a luxus Manufakturális márkákról:bimota,benelli stb akik nem sok fajta motort gyártanak és nem is feltétlen a leggyorsabbak legszebbek de kuriózumnak számítanak mert manufakturális rendszerben előállított termékek és egyedibbek sokkal mint az egymástól "lopó" óriás gyárak.
2015. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 plasztik@ä ***** válasza:
KTM (legdrágább)
2015. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!