Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlotok valami oldalt,...

Ajánlotok valami oldalt, programot ami segitségével egyre többet tudhatnék az autók, motorok működéséről, javitásárol stb?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdett el érdekelni de eddig szinte semmit nem tudok, és mivel autoszerelőnek jelentkeztem( még 9.-es vagyok) azért kéne hogy felzárkózzak az osztályhoz mivel mindenkinek van motorja meg ért is hozzá valamilyen szinten csak én nem meg amúgyis egyre jobban érdekel.

előre is köszi:)


2012. okt. 10. 20:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és amugy nézelődtem neten meg itt is de nem igazán találtam.
2012. okt. 10. 20:04
 2/10 Atis22 válasza:
Autodata az összes beállítás és paraméter benne van.
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A you tube-on vannak (igaz angolul) bemutató filmek az autó motorjának működéséről!Pl: a Wankel motoról egy elég jó kis videó! http://www.youtube.com/watch?v=6BCgl2uumlI
2012. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ezt a kérdést most nagyon eltaláltad. Én lány vagyok, régebben érdekeltek, de sokat felejtettem, és nem igazán vagyok tisztában az alap dolgokkal. Szeretnék én megtudni néhány infót! :D Igaz, a kérdésre nem válaszoltam, de köszi h feltetted. :D
2012. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2012. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először ő:

[link]


Aztán ha valami "szakszó" érdekel:

[link]

2012. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:) legalább lesz elfoglaltságom úgyis jön a tél úgy hogy most először kedvvel fogok tanulni:))
2012. okt. 11. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy ezt kölcsönözd ki a könyvtárból, rengeteg hasznos dolog van benne. Én motorszerelőnek tanulok, és ez a tankönyvünk.


[link]

2012. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2012. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. okt. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!