Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ciki, ha 25 évesen imádom...

Az ciki, ha 25 évesen imádom a stílusos robogókat? és egyedileg épített yamaha aerox-al járkálok a városban? 50cm-as race henger a fogyasztás és szabály végett, így nem kávédaráló darab?

Figyelt kérdés

Valahogy 7 éve indult ez az imádat az egyedi aeroxok iránt,és 5 éve építgetem az egyedi kinézetű aeroxomat.

valahogy jobban szeretem mint a seatomat ...

szerintetek ciki?Nem a 16 éves remegőkezű 120 al száguldós tipus vagyok csak a stílusos robogót kedvelem...igaz egy fokkal erősebb mhr 50-es henger van benne.De nem a szokásos kávédarálónak lett megcsinálva.



2012. okt. 10. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de kávédaráló lesz a népnek így is úgy is...


Mutass már képeket, mert én is bírom az aeroxot (pedig a ropogóket nem). :D


14/F

2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz, ha te nem érzed cikinek, akkor nem az.
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 25 éves és ő is szereti az 50-es gépeket. Most is van egy váltós gépe és nagyon szépen meg van csinálva.

Én is szeretem a robogókat, már gondolkodtam rajta h veszek egy újabbat és megcsinálom 70esre.

2012. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ki a f@szt érdekel más véleménye? Ha neked tetszik és jól érzed magad rajta az a lényeg!!!!
2012. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ne foglalkozz mással, ha örömöt lelsz benne. Mindennek megvan a maga öröme. Én speciel veterán 50-es vásárlásán gondolkodom.
2012. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28évesen és városban csak az Aeroxommal vagyok hajlandó közlekedni. Városon kívűl meg CBR. NEM CIKI!
2012. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aerox a legjobb robogó, már hogy is lenne ciki, de azért a helyedben én tennék bele egy 70es hengert nem túl nagy karbival, és akkor a fogyasztás is jó lesz meg jobban is fog menni.
2012. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem a yasu c 16 és a malossi 50es race henger meg a 17,5-es karbi a 3,5-4 közötti fogyasztás +100-105 km/h-val nemrosz:P
2012. okt. 11. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Vegülis ha úgy is csak a városban járkálsz vele, akkor bőven elég az a henger meg karbi.

2012. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis az!

és 14-18ig robogóztam F12-vel (csak egy rezó volt rajta de nagyon ment imádtam)

Eladtam 1-2 hónapja mert meguntam, gondoltam nagymotor jogsi, vagy váltós 50-es vagy 70-es v ilyesmi..és végül most ugy döntöttem, hogy veszek egy aeroxot, régen is tetszett nagyon, csak végül az f12-t vettem meg. Imádom a robogókat, én sem tudom mit szeretek bennük, de én is így vagyok vele. Ráadásul nem is vagyok olyan nagy motoros, elég nekem az 50-es robogó amikor jó idő van városban elszaladgálni vele meg elmenni néha 1-1 környező településre. Semmi probléma nincs vele, azzal meg végképp nem hogy 50-es. 70-es hengert csak rendszerrel éri meg használni, úgy meg mindennel együt elég húzós ára van, ráadásul kis karbival is azért nő a fogyasztás.

Szerintem amit érdemes tuningolni egy robogón, ha nem akarsz komolyabban belemerülni anyagilag: Kipufogó,variátor, egy olyan sportlégszűrő amit kordában tudsz tartani (nem kapja fel egyből a port stb, olajzósprével karban tudod tartani)

Nah kb ennyi, végképp nem ciki, hajrá!

U.I.Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondolnak mások. Ha neked tetszik, csináld. (persze vannak bizonyos határok, követelmények:D)

18F

2012. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!