Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani jó robogókat...

Tudnátok mondani jó robogókat tehát ne kínait légyszi és ami relatívan olcsó is azaz nem fél millától kezdődik, és csak új robogókat mondjatok?

Figyelt kérdés

és ha van akció le tudnátok írni nekem már nagyon fáj a szemem mert ha sokat olvasok nagyon erősne akkor fáj de nem találtam semmi akciót,vagy is csak a Piaggo Zip 50 4T-t most 300.000Ft de azon meg benzinjelző sincs meg az ilyen női mocinak néztem vagy ki tudja :/

Lehetőleg ilyen közepes méretűt mondjatok tehát ne nagytestű robogót mert nem vagyok dagadt és kezdő vagyok!



2012. okt. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki...
2012. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kawasaki?:O mióta gyárt robogót?
2012. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ne így hanem teljes neve mondjuk Piaggo Zip 4T stb.. ne gyárokat mondjatok
2012. okt. 13. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek újonnan pont fél millától kezdődnek hmm,Hondánál csak 1 50-es robogó van az is 450k maradjanak már hol élnek ezek,magyarországon vagyunk
2012. okt. 14. 12:46
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne ragaszkodj annyira az újhoz, bár a te döntésed. Piaggio NRG-t 1-2 évesen kevés km-vel kapsz 400 körül vagy még ez alatt is. Ne injektorosat vegyél mert abba csak a benzinszivattyú 50e Ft (karbisban nincs), mondjuk át lehet alakítani olyan 20e körüli anyagköltséggel.
2012. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!