Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komolyabb autóhifisek? Rendsze...

Komolyabb autóhifisek? Rendszerhiba? (ugrál a közepem)?

Figyelt kérdés

Egy nagy problémával állok szemben és gondoltam ide is kiírom kérdésem,hisz "több szem,többet lát"!


A rendszer:

Pioneer P88RsII

Audio System X-Ion első szett

Audio System 160.4 Erősítő

(magas minőségű hsz.kábelek/35-ös Tápkábel)! Mindenből csakis a minőség!


Na de a lényeg röviden:

be lett hangolva a rendszer (Teszt lemez/ Időkorrekció) ,szépen meglett a színpadkép ,öröm volt hallgatni! (SQ!)


hazamentem(közben hallgattam a zenét)!

letettem az autót... rá 20perce elindultam fel a városba!

beindítottam az autót és egy nagy probléma fogadott:

ahogy bekapcsolt a rendszer ,elkezdett kerepelő hangot adni és fürgén elkezdtek ugrálni a közepek!


Utána lecsatlakoztattam az első szett RCA-ját,csak a SUB-ot hagytam rajta ,bekapcsoltam és úgy minden jó! (teljesen szépen szól,nincs semmi hiba)!


Ma vissza csatlakoztattam a teljes rendszert ,bekapcsoltam és egy pillanatra elkezdtek szépen szólni a közepek újra,amíg 2fokkal feljebb nem tekertem a hangerőt!(Újra elkezdte a hülyeségét)!

Sajnos ilyen hibával még nem találkoztam,ezért is kellene segítség!


Egy kis videó a hibáról: http://www.youtube.com/watch?v=0_p4dt5wtxg&list=HL1350140410..


Mi lehet a hiba oka? Hogy tudom orvosolni?


Köszönöm előre is a segítségeket!



2012. okt. 13. 17:01
 1/6 A kérdező kommentje:
*ahogy bekapcsolt a rendszer ,a KÖZÉP-MÉLYEK elkezdtek kerepelő hangot adni és fürgén elkezdtek ugrálni!
2012. okt. 13. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erősítő gond lesz,a Carstyling-on (autóhifi fórum)feltetted a kérdést?
2012. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen! és ott is ez a válasz jött! :D :D
2012. okt. 13. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj egy erőt kölcsönkérni próbára azt kiderül a turpisság!
2012. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Netes Laci válasza:
Hát én megnézném a mélyközepek bekötését is, nem e okoz zárlatot egy elszabadult kábelbolyt..az mártud furcsaságot művelni..találkoztam már ilyennel és ugyan ezt művelte :)ha nem, akkor erősítő,rca kimérése h nem e fejhiba..
2012. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 utolsósenki válasza:
Nekem zárlat okozta kb. ugyanezt a kerepelést.Az első ajtó átvezető csatlakozójánál :-(
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!