Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás. Megvegyem vagy...

Autóvásárlás. Megvegyem vagy ne? Szeretném az autómat lecserélni. Találtam egy Ford Fiestát 2005-t, gyönyörű állapotban. De 280000km van benne. Érdemes belemennem? Meddig bírják ezek a motorok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 14:37
 1/10 anonim válasza:
ez nyilván egy "fehér céges dízel" lesz. semmiképpen se. majd mindjárt jönnek az okostóbik akik megmodják mert golf 2esük van ami TD és még azok is mennek stb... céges autora is költenek rendesen az igaz, rendben is tartják de ha nagyobb baja lett volna cserélték volna, vagy lásd most cserélik. ha nem volt semmi baja majd most lesz.
2012. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Megnéztem ez egy szürke benzines, szerintem is céges. nagyon húz felé a szívem, de sajnos én sem merem bevállalni.


Köszönöm szépen legalább sikerült magam is meggyőznöm arról hogy nem kellene :) :(

2012. okt. 14. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonosfüggő.

Suzuki Swift-et tudok,amiben 700 000 km van,és prímán bírja.


Javaslom hogy nézd meg hogy indul hidegen,és ne 200 m-es próbakört menj vele.

Valamint azt is meg kell nézni,füstöl-e.

A kuplungra-váltóra is különösen oda kell figyelni ekkora futásteljesítmány után.

2012. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem próbáltam ki csak megnézni voltam és hétfőn szeretném kipróbálni. Beindítva alapjáraton nagyon szépen jól jár. Csak attól félek, hogy valahogy ott hagy az út szélén
2012. okt. 14. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért féltek ennyire tőle. Ha visszatekerve 100ezer km-re kínálják akkor meg azért nem kell. Viszed a szerelő ismerősödet, megnézi és megmondja a tutit. Ha kell rá költeni még félmilliót akkor nyilván tárgytalan.


A suzukinál nem csodálom a 700ezret, a motorjuk japán, és ha megkapja a minimum karbantartást, elnyűhetetlen.

2012. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használt autónál nem évjáratot veszünk, nem óraállást, hanem állapotot.
2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

7 éves autó,280 000 km-el...ez évi átlag 40 000-et jelent,naponta pedig több mint 100-at..


Ha ezt főleg országúton pakolták bele,még akkor is jobb állapotban van,mint egy Budapesten használt autó,150 000km-el..


A helyedben jobban megvizsgálnám az autó előéletét.

Kérdés csak az,hogy mennyivel olcsóbb,mint egy hasonló korú márkatárs.

2012. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az autó maga 600000 ft-ba kerül. Az mondták, hogy egy Bácsika használta és csak a Balatonra járt le vele elvileg.

Ez most vagy hihető vagy nem.

2012. okt. 14. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nem ő az véletlenül?:)

2012. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, de ez se rossz.
2012. okt. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!