Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox 50 vagy Gilera...

Yamaha Aerox 50 vagy Gilera Runner 50, melyik a jobb, miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox jobb, megbízhatóbb és jobb tuningalap a blokkja, nem mellékesen szebb is.
2012. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%
Gilera Runner 50, az olasz motoroknak lelke van, nagyobb élmény vezetni akármilyen olasz motort mint a szétprecízkedett japán vasakat. Amióta motorozom csak Apriliám van, (rs50 nel kezdtem) most egy rs250 nel nyomulok de egy japán motorért sem adnám. Ültem már Yamahán, Kawasakin de egyik sem olyan, mint az olasz.
2012. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZoziMoci válasza:

Hát ez nagyon egyszerű

A Yamaha minarelli blokkos aránylag könnyen szerelhető és van hozzá alkatrész dögivel tuning szempontból is minden beszerezhető hozzá egész jó áron.

A Piaggio saját blokkokat használ picivel erősebb gyárilag a minarellinél ezt sem kell bemutatni senkinek ugyanis olasz minőség ezt valamivel nehezebb szerelni minimálisan drágább az alkatrész és némelyik alkatrész nehezen beszerezhető kevesebbet találni, tuningolni ezt is lehet keményen ott a referencia polini vagy malossi (azért ezt a kettő tuning márkát írtam mert ezek a kedvenceim akárki akármit mond)

Ennyit a blokkról

Az aerox Szerintem jobban kezelhető mint a runner mivel a runnernek a tengelytávja hosszabb mint az aeroxnak és a súlypontod is magasabban van a nyeregben + 8-10 kilóval nehezebb is. Az aeroxnak a kereke 13" os az runner 12" es igaz csak 1" de hidd el az is számít stabilabb még annyi h a runnerbe fordított teló van elöl ami elég gyakori hibája h bekeményedik nem tart sokból fel újítani de merev első telóval közlekedni elég veszélyes az aerox pedig paioli hidraulikus teleszkópvillával van szerelve ami elég jó látod ha a szimering nem az igazi a másikba elfolyik gyorsan.

Saját tapasztalat és vélemény ha esetleg valami kivetni való lenne benne javítsátok ki.

Széles utat üdv.:Zozi

2012. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy a 2005 előtti Gilerákon 12"-os kerék van-e, de az én Gilerámon az első kerék 14-es, nagyobb mint az Aeroxon! Én nagyon szeretem a motoromat és az hogy nehezebb szerintem egyáltalán nem érezhető rajta, sőt stabilabbnak érzem mint egy Aeroxot!
2013. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!