Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most tanulok vezetni,...

Ha most tanulok vezetni, akkor a következők közül melyikkel a legkönnyebb megtanulni: Peugeot 206, Opel Astra, Toyota Corolla, Volkswagen Golf?

Figyelt kérdés
Elméletileg mindegyik dízel motoros, legalábbis ezt mondta az autós iskolában az ember.

2012. okt. 15. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen mindegy!
2012. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért az nem lenne rossz tudni h melyik hát éves, mert nem mindegy h2 es v 4es golf mondjuk, meg h astra f g h

amugy mindegyik nagyon jó kis kocsi....

2012. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ny
2012. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minél kisebb :D
2012. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyan méretű autót válassz, ami méretben legközelebb van ahhoz, amit vezetni fogsz.
2012. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem inkább az a fontos, hogy milyen az oktató. Egyébként a kocsi teljesen mindegy, esetleg ha nagyon magas vagy, a 206 kicsit szűk lehet:) Én h astran tanultam, most f-et használok, mindkettőt tudom ajánlani.
2012. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Golf/Astra
2012. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 atilis ***** válasza:
Mindegyikben ugyanolyan nehéz lesz letenned a jogosítványt, megtanulni vezetni pedig majd a saját autódban fogsz, majd olyan 2-3 év múlva, ha rendszeresen vezetsz.
2012. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én dízeles G Astrán tanultam. Szerettem nagyon. Akkor szuper jó volt, nagyon ritkán fulladtam le, és az emelkedőn elindulás sem okozott semmiféle problémát.


Egy hete levizsgáztam.


És már előre tartok tőle, hogy át kell ülnöm a mi benzines Ignisünkbe... Biztos sok gondom lesz az elindulással, különösen emelkedőn. Egy darabig sokat fogják szidni szegény anyukámat, amíg megszokom :)

2012. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, de akkor már a Toyota.
2013. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!