Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (1994) üzemanyags...

Suzuki Swift (1994) üzemanyagszint-jelző probléma javítása?

Figyelt kérdés

Az autóban az üzemanyagszintet jelző mutató "beesett" a minimumszint alá, és most úgy látszik, mintha tök üres lenne a tank. Szerencsére tudom, hogy nagyjából mennyi van benne, így el merek vele indulni. Az úthibáktól, rázkódástól sem állt vissza. Lehet ezt házilag javítani, vagy mindenképp szerelőhöz kell vinni?

Próbáltam keresni a neten szerelési kézikönyvet, de kevés használhatót találtam, és ez a probléma egyikben sincs említve. Esetleg, ha ilyen van valakinek, és be tudja linkelni, azt is nagyon megköszönném.



2012. okt. 17. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy a jeladó rémült meg hátul,vagypedig valami csatlakozás lazult le a kijelző mögött...

Ha nem szeretsz otthon bütykölni,javaslom hogy vidd el egy elektromos szakihoz.

/Márkaszervízbe semmiképp/

2012. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a jeladóval lenne gubanc, akkor inkább fel-le ugrálna a mutató. Annak ellenőrzéséhez tudtommal le kell venni a tankot, mivel másképp nem férsz hozzá. Ha nincs autószerelői mivoltod, akkor inkább ezt a megoldást hanyagold. A csatlakozós válasz már sanszosabb. Inkább vidd el egy maszekhoz. Az gyorsan kiderítené neked, hogy pontosan hol és mi a hiba. :)
2012. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bajer ***** válasza:
Sajnos a legrosszabb eset az, hogy az üzemanyag szivattyúval egybeépített műszer a hibás. A wagon r-emnek ez a baja. Nem cseréltetem ki, mert csak szivattyúval együtt lehet kapni, ami 80 000.-, inkább mindig van a csomagtartóban 5 l benzin ha váratlanul kifogyna a tankból.
2012. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

magában a műszeregységben van a gond!

nem mozog a benzinszintjelző mutatója onnan tudom hogy van egy KM/H-m ki szerelve a kocsiból és már prőbáltam mozgatni nehezen mozog

2013. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!