Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a módja annak, hogy az S4...

Balogh Szilviacska kérdése:

Mi a módja annak, hogy az S4 es AUDI-m matt fehér legyen? Láttam egy ilyet, de nem akarom fényezni, mert állítólag az ront az értékén. Jól tudom, hogy van hozzá ilyen matt gumibevonat?

Figyelt kérdés

#Audi #fényezés #matt fehér #alternatíva a fényezésre
2012. okt. 19. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Fóliázni szokták - ahhoz nem kell bántani a gyári fényezést, csak letakarítják és rásimítják a fóliát.


Keress rá az autófóliázás kifejezésre, biztosan találsz céget akitől kérhetsz árajánlatot.

2012. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arról lehet tudni valamit, hogy egy ilyen autófóliázás, mennyibe kerül?
2012. okt. 19. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanolyan értékben van mint a fényezés, és az sem biztos hogy átmegy a vizsgán

A családban történt eset is ezt tanusítja adott volt egy gyári kék Subaru, és a gyereknek fekete kellett, persze belementek jól nézett ki meg minden, amikor vizsgázni vitte az ott lévő vizsgáztató lekapartatta vele, és azt mondta ha vizsgát akar tenni vissza ne jöjjön míg nincs leszedve a fólia

2012. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( Akkor ez egy rosz megoldás? Esetleg valami más?
2012. okt. 19. 15:48
 5/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy olyat, hogy [link] .

Itt egész jó árakon csinálják, de mi a különbség a karosszériafóliázás és az autófóliázás között?

2012. okt. 19. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A karosszériafóliázás az az amit Te keresel, az autófóliázás meg az üvegekre szokott vonatkozni.
2012. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!