Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sak az 1-et veszi a simson...

Szeitz kérdése:

Sak az 1-et veszi a simson s51-es váltóm. Szétlett huzva a blok és a váltóba is uj golyók kerültek. Meg tudnátok mondani mi lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hol kel álitani a váltót. És már szinte az elejétöl a végéig csavartam, becsavatram aró csavarásokal azt a csavart de még most se veszii a sebeségeket csak az 1-et.

És igen a csötengelybe minden hézagoló minden golyó még a kicsik is belekerültek.Lehet hogy a rudat bejem kéne tolniegy kicsit? me ugy raktam ösze a váltót h beletetem azt a rudat ösze raktam és utána kézzel kijeb huztam me nagyon ben volt de semi nem esett ki belőle ot minden rendben van. és nem tudom mi a probléma



2012. okt. 22. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Váltódob zégert vedd szemügyre, ha leesik, akkor szokta ezeket a tüneteket produkálni a gép.
2012. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!