Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2009. évjáratú volvo s60...

Archiee kérdése:

Egy 2009. évjáratú volvo s60 d5 (185 hp) -ön gyári xenon fenyszorom van de nem bi-xenon szoval nem automatikus a magasság állítás. Nincs magasság állítóm a fényszóró panelnél hogyan tudok rajta állítani?!

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Na várjunk!Ha xenon lámpád van,akkor abban automatikus szintező van(általában a hátsó tengelyen helyezkedik el),plusz fényszórómosó.Ezért nincs manuális állítási lehetőség. Amúgy biztos,hogy nem bi-xenon?!Szerintem ebben az évjáratban annak kell lennie!
2012. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, pont ezt nem ertem en sem! Nem projektoros hanem sima fenyszoro, es van mosóm is igen. A reflektor az nem bixenon hanem sima... igy rendeltem szoval tudom :) A lenyeg h az orrom elé vilagit es nem tudom mozditani...
2012. okt. 23. 01:32
 3/3 anonim ***** válasza:

a xenon fényszórókat általában nem is lehet belülről állítani, pont tegnap olvastam egy xenonos fórumon


el kell vinni beállíttatni, ennyit lehet tenni

2012. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!