Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő jogsisként megvegyem...

Kezdő jogsisként megvegyem ezt az autót vagy ebben a kategóriában ne is gondolkodjak? Vegyek olcsóbbat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 22. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó választás első kocsinak!
2012. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyszer egy ilyennek tolattam neki, a sofőr sík hülye volt, majdnem nekem jött mérgében, pedig rögtön azzal kezdtem hogy megtérítem, ...na de nem is ez a lényeg, egy ilyen papírautóért nem adnék pénzt ki
2012. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy milyen autót ajánlotok? Esetleg még gondolkodtam VW-ben Opelban vagy Skodában is.
2012. okt. 22. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
igazából mindhárom jó, jófelé gondolkodsz, nem rossz autó ez állítólag...fogyasztásilag mondják szépnek, csak tapasztalatból mondom hogy papír vékony, kis sebességgel mentem neki és átfúrta az egész lökhárítót a vonóhorgom....sőt pontosítok, épp hogy meglöttyintettem a kocsit és már meg is volt a baj. ÉS nevetni fogsz, de ezt egy opellal csináltam :) bár én nem nevettem a lökhárító árán.
2012. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva most elbizonytalanodtam :D Végülis masszív, erős kasznijú biztonságos autót szeretnék :)
2012. okt. 22. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:

És? Az csak a műanyag volt. Eleve azalatt jön benne a gyűrődési zóna, teháét rendes ütközésnél az autó hamrónikaként összemegy, de cserébe biztonságosat ütközöl. (Minden autó elvileg így működik, a legjobb tudomásom szerint.) Mondjuk tény, hogy ez nem egy tank, azért nem ez véd a legjobban, de egy Opel, Skoda szintjét ebben az árban hozza.


(Az nem mérvadó, hogy leesett a műanyag egy kis koctól szerintem, mert úgyse az véd.)

2012. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont optimális kezdőautónak. Tágas és kulturált.
2012. okt. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha japán autót akarsz akkor Honda Civic, vagy méginkább Nissan Almera a jó választás. Ezek elnyűhetetlen kocsik, de a Civicnél sajnos a sok fiatal is rájött erre és sok a széthajtott sufnituningolt példány. A Nissan Almera is erős és megbzható, de abból nem látni ilyen feltuningolt példányokat. Szerintem a lépcsőshátú jól is néz ki és nagyon jó vezetni is. Igaz nem sokat vezettem, de amikor a 10 mázsás futó mögötte van, akkor is van még rő. Én 1.6-osat vezettem, de az 1.4-es sem lehet gyenge.

2-3 évvel idősebb, mint az általad linkelt, viszont olcsóbban hozzzá lehet jutni és sokkal szebb is mint az a oyoa, a megbízhaóságról meg már ne is beszéljünk. Szerintem ritka csúnya az a Corolla.

ez pl egy elég szép példány: [link]

Még esetleg a Renault Megane 1996-99 közötti autókat ajánlanám. Anyáméknak egy 97-es van és soha nincs baja. Olajcsere, műszaki, meg kopó alkatrészek cseréje, de azon felül semmi baja 8 éve mióta megvan nekik. 1.6-os motorral ez sem gyenge és ez is szebb, mint a Toyota szerintem. Apám elüött vele egy fácánt 95 km/h körül és csak gy alig észrevehető horpadás lett a motorháztetőn. Aki nem tudja hogy ott van az észre sem veszi. Csak sokan szidják a francia auóka, aminek biztos van alapja is, de ennek ellenére szerintem ez is megbízhaó autó.

pl ilyen: [link]

2012. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
meg az alkatrész árát se feledd el ennek a kocsinak.... mocskos drága hozzá. Kis műanyag lökhárító valóban, de 40 ezrembe került, hogy horpadjon össze a gazdájával együtt!
2012. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9


Ott a pont, győztél.

2012. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!