Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio robogón elszakadt a...

Honda dio robogón elszakadt a gázbovden ezért vettem egy újjat amit vettem az teljesen szárazon jár ezt nekem kell befujni pl wd40 el? Vagy ez ilyen?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes olajozni.

Én most babettát újítottam fel. Új h.fék bowden egy hét használat után akadozva járt, és nagy erőt kellett kifejteni, hogy fogjon.

Leszedtem, felakasztottam, és fecskendővel nyomtam bele lassan benzinnek felhigított olajat. Azóta tök jó.

2012. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Műszerolaj jobb erre a célra, de mindenképpen kenni kell a bowdent (belülről persze)
2012. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Műszerolaj kell bele. (Biztos van ilyen kis 'csöpögtetős' a cucc, vagyis egy kis nyílás van a tetején.)


Úgy kell csinálni, hogy valahova felakasztod, hogy végig csorogjon, érdemes mozgatni is, ha végigfojt. WD40 is megfeleel erre a célra, de az nem marad ott sokáig.

2012. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!