Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Konkrétan női motorok léteznek?

Bratilla kérdése:

Konkrétan női motorok léteznek?

Figyelt kérdés
Amik olyan lányosabbak, formára, vagy színre, vagy bármi, és azt lehet rájuk mondani, hogy női motor. :D Van ilyen? Ha igen, linkelnétek?
2012. okt. 24. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legtöbb modern formatervezésű motor (Honda CBR-ek között pl, vagy Yamahánál is van ilyen nyújtott kétlámpás vas) fekete-fehér designal simán lehet csajos is.:) Vagy egy pályafestésű motor meg unisex szerintem. A 'veterán' kawasakik, Hondák azok, amit olyan férfiasabb motorok. (Ugye az az ETZ stílusú egykörlámpás sima motor. Bár ETZ-s csajt pont ismerek:D)
2012. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi szépen a választ! :D Én eddig leginkább Hondákat nézegettem, de a környezetem lefujjogta, meg mondták, hogy ne legyek már ennyire fiús. :D Szóval keresek valami hozzám illőbbet. :)
2012. okt. 24. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig egy CBF 250 tökéletes lenne szerintem neked!
2012. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb motornál a hangsúly azon van, hogy erős és gyorsan megy. Nem annyira női/férfi jármű.


Viszont attól hogy motoron ülsz még lehetsz nőies, sőt... Múltkor szépen nyugodtan gurultam a városi forgalomban, tényleg mint egy nyugdíjas - és megláttam a szomszéd sávban egy szőke csajt fekete egyrészes motorosruhában, fekete sisakban egy gyári állapotú és patikatisztaságú 350-es Jawa-n.


Ilyenen, csak sokkal szebb állapotún:

[link]


Majdnem kiestek a szemeim, annyira lestem utána... :D

2012. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kawa: Igaz, az se rossz!
2012. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
chopperbe a suzuki intruder a női a marauder a férfi karosszéria ezeket direkt igy gyártják ugy tudom.
2012. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
honda fmx650
2012. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!