Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 26 eves vok es imadom a...

Hyper26 kérdése:

26 eves vok es imadom a motorokat! Meg is van az A Korlatlanom mar vagy 5 eve de nem ultem azota motoron.200 cm vagyok 100 kg. Milyen motort javasoltok? Olyan irjon akinek tapasztalata nem tabu.

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valamilyen supermoto-t vagy endurót, esetleg nakedet, a speedgépek kiestek a 2méter miatt, én az 190-emmel meg a 90kilómmal mindegyiken úgy nézek ki mint majom a köszörükövön, nálad sem lenne más a helyzet.
2012. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
DL 1000 vagy Varadero ???az nagy falat lenn elsonek???
2012. okt. 24. 23:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem csábít el akkor nem, gondolom 26évesen már benőtt a fejed annyira hogy ne menj bele semmilyen marhaságba.
2012. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:))) jofej vagy hat persze meg autoval is olyan elozesekbe megyek bele amit ketszer is meggondolok.mondjuk nem lehet osszehasonlitani.neked milyen mocid van?dl 1000 ami nagyon csabito szamomra,paromnak a gyorsasagi tetszik mint az osszes csajnak mondtam neki felejtse el mert nem lessz jo...
2012. okt. 24. 23:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Láttam már pár embert elszállni, azért írtam. :D


Én egy Husaberg FE450-el járok, van hozzá supermoto szett aszfaltra, meg egy "rendes" terepre, de én mindig endurós voltam, egyszer nézegettem speedgépeket, de az összes kicsi lett.


Esetleg a CBF600-at nézd meg, ha nem terepeznék olyanom lenne, marha jól néz ki, főleg a naked verzió, meg 2embernek is kényelmes ,még akkor is ha az egyik akkora mint mi. :D

2012. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nezegettem azokat is, almom egy bmw de azt nem lehet megfizetni.sokan mondtak nekem a 600as nekem kicsi lesz nem fogom elvezni a motorozast mert ,,lassu"nak fogom erezni!450 es nem kicsi neked?mondjuk az inkabb nyomatekos veretooooos. :)))
2012. okt. 25. 00:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kicsi, 60lóerő és csak 114kiló menetkészen(az öcsém 250-es ZZR-je 146), pont tökéletes, pályázni is lehet vele SM szettel minden további nélkül, megy mint a vaddisznó. :D


A CBF600 se lesz lassú, bár az 200kiló környékén van,de tökéletesen elég 2személlyel is. Amúgy is, ki kell próbálni hogy mi tűnik lassúnak meg mi nem. :D


Egy F1200GS-t meg én is bevállalnék, csak majdnem másfél évi fizumba kerül. :(

2012. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat jah es meg keveset is mondtal sztem!hasznaltauton mindig nezek vmi finom motort hatha megtalalom a magamnak valot!!!egyebkent te hany eves vagy?gondolom kielted a gyorsasagi korszakodat azert vereted a sarat az egig :)))
2012. okt. 25. 00:19
 9/13 anonim ***** válasza:
23 vagyok, de én ezzel is kezdtem anno 10éve, sosem mozgattak a speedgépek, illetve egyszer akartam amit mondtam is ,de nem jött össze. Az öcsém van belebolondulva a sebességbe, mindig csesztetem hogy ő gyorsan megy, én meg bárhol. :D
2012. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg forrofeju az ocsed!buktal mer kemenyet?tort mar el vmid?most is nem birok aludni ugy mennek mar egy kort :))) mar jon a hideg de most erdemes venni mocit joval olcsobb...
2012. okt. 25. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!