Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190-es Mercedesnél hol találha...

190-es Mercedesnél hol található a riasztó és a távirányításos zár vezérlője?

Figyelt kérdés

Apám annak idején kivetette a riasztót, de én vissza szeretném tenni. Már próbáltam a műszerfal alatt (a vezetői oldalon) de ott más kivezetések vannak.


Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 26. 19:50
 1/5 anonim válasza:
30%
Te egy mocskos autótolvaj vagy!
2012. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy, hogy rájöttél. De miért egy ilyen öreg autót lopnék? Engem csak a hasznos válaszok érdekelnek. A beszerelésért nem adok ki külön pénzt, így is kell rá költeni.(1991)
2012. okt. 26. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom gyárilag nem volt benne riasztó, a központi zár pedig vákumos, így vaami utólag beszerelt dolog lehetett benne, amit mindenki másképp szerel...


Szerintem.

2012. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, holnap teszek fel róla képet. Eredeti cuccnak néz ki (mercedes logo stb)
2012. okt. 26. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 124-em van,93as a riasztón fel van tüntetve az is 93as,tehát feltételezem hogy a márkaszervízben szerelték be.Igen jól írták hogy vákumos a központi zár,de az teljesen lényegtelen,hiszen neked csak azt kell megkeresned ami parancsot ad,az enyém felhúzza az ablakokat és a tetőablakot is.Nekem a vezető oldalon a kormányburkolat mögött van elhelyezve.De végig tudod követni az elakadásjelzőkapcsolótól is,ha rá van kötve hogy jelezzen ha nyitod/zárod,vagy az ablakemelőtől,ha az is aktiválva van,igaz az ajtókárpitot nem egyszerű levenii egy merciről..
2012. okt. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!