Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most van nekem korlátozott...

Ha most van nekem korlátozott A-s kategóriájú jogosítványom, akkor az jövőre automatikusan A2-lesz és érvényes lesz nekem 35kW-ig?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor lesz nekem 35kWra ha újra csinálom a jogosítvány de már nem korlátozott A-ra henem A2-re?
2012. okt. 27. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A korl. az A korl. marad akinek már megvan!!! Pl nekem is! Nem lesz belőle A2.


Aki lerakja A2-re annak lesz meg.

2012. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem mert azt írják, hogy korlátozott A alakul át A2-re.

Tehát akkor akinek most megvan az A korlátozott azoknak az is marad és 25kW-ig marad.

És aki akar 35kW-ra annak újból kell csinálni hajtásit A2-re?

2012. okt. 27. 20:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy olyan oldalt tudnátok mutatni ahol pontosan ezt leírják, hogy nem változik át?
2012. okt. 27. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

320, oldal körül/után van ezzel kapcsolatban is infó aszem.


Ak megmarad, de a vizsga Ak-ra valószínű megszűnik mivel az A2-nek ugyanazok a feltételei.

2012. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele: ha lenne ilyen hatálya a jogszabályoknak, akkor aki az idén 18 évesen levizsgázott C kategóriára, attól elvennék a jogosítványát, mert jövőre már 21 év lesz a korhatár!

:)


Nem győzöm hangsúlyozni, hogy a 326/2011 a "Járművezetésre jogosító okmányok kiadásának életkori és jártassági feltételei"-t határozza meg. Tehát azt, hogy januártól milyen feltételekkel lehet a kategóriákat kiadni!

2012. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!