Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, van egy Mercedes e 220 d...

Üdv, van egy Mercedes e 220 d 96" autóm, és 2000 fordulatig nagyon rángat, elvileg adagoló hibás, de mielőtt elvinném szervízbe jó lenne ha többet tudhatnék erről, nehogy át legyek verve. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

#Mercedes #e220 d
2012. okt. 28. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó hírekkel nem tudok szolgálni,az autódon sajnos Lucas R86os VP elektronikus adagoló van,alaphangon 150ezerről indul az ha csak a számítógéppel van baj,ami a tetejére van ráépítve,ha mechanikus baja van pl. kopás és házat,fejet is kell cserélni az még rosszabb,jobban jársz ha veszel egy bontottat de csakis garival.Nekem 124em van soros adagolós,fórumoztam mielőtt megvettem,a 2.2estől mindenki óva intett..
2012. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos a 220d motor nem egy jól sikerült konstrukció... Ahogy a kolléga leírta Lucas adagoló van benne. Nagyon nehezen javítható, nem is nagyon foglalkozik a felújításával senki.

Szerintem akkor jársz a legjobban, ha megpróbálsz keresni hozzá egy bontottat.


Próbálj itt tanácsot kérni a szakértőktől ( vannak merci bontósok is)

[link]

2012. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az Enyémen Bosch adagoló van! Erről is ugyanez a véleményetek?
2012. nov. 7. 02:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd van!! Sőt, ebben az esetben nem biztos, hogy az adagolóval lesz gond.

Honnan írsz?

Kérdezz rá itt is a hibára. Jelen vannak komoly merci szerelők!

[link]

(azt említsd meg, hogy bosch adagolód van!)

2012. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Bosch örökös mint a nyomorúság.

Lehet levegős a rendszer,nem füstöl hófehéret mikor dadog?üresben is produkálja?

2012. nov. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem füstöl. Talán csak hideg indításkor pár másodpercig. Üresben nem csinálja a rángatást. Kaptam egy tippet, hogy talán a bakok a hibásak. Kicseréltettem mindet és a probléma ugyanúgy megmaradt.
2012. dec. 2. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval 96os W210es 2,2D tulajdonosa vagy 604.912 motorkóddal, 55 ill 75Kw-os igaz?

Ehhez a tipushoz a data sem hoz Bosch adagolót csak Lucast,biztos hogy az van rajta?

Ellenőrizd az EGR szelepet,nem-e nyitva marad,illetve ha automata ellenőrizd az olajszintet,illetve hogy mikor volt cserélve.

A gázolaj minősége jó?nem kannázol?

2012. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pál szabó válasza:
Adagolós vagyok,s egyetértek a tisztelt hozzászólókkal. Kiegészitésképpen annyit,hogy én az elektromos kiegészítőkkel kezdeném, úgymint gázpedál adó, tűlöket adó, mennyiség adó,és nem uccsó sorban a vezetékek (törés,kontakt). Legvégén az adagoló,mert tényleg örök élet. Ha BOSCH, Ha Lucas akkor kezdjél sírni.
2012. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hunnita válasza:

Sziasztok!

Akkor a Bosch a megváltás? Hol lehet beszerezni? Esetleg motorról készült fotón fel lehet ismerni?

Köszönettel!

András

2022. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hunnita válasza:
Az Unixban 24M :D, ez vicc?
2022. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!