Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki LTZ vagy LTR?

Suzuki LTZ vagy LTR?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy a 2 Quad közül melyik a legmegfelelőbb krosszpályán történő szórakozgatásra,ugratgatásokra??

Plusz az egyéb fontosabb tudnivalók,előnyök és hátrányok is érdekelnének a járgányról!!



2012. okt. 29. 12:27
 1/3 anonim válasza:

Ha pályán szeretnéd használlni akkor inkább LTR-t vegyél mert az alapból egy pályára épített quad széles futómű, alacsony súlypont, kis méretű gumik. Hátránya: ha gyilkolod(jól motorozol) akkor hamar vége a 3. sebességnek ez

sajnos Suzuki betegség. Ha tényleg csak bohóckodni szeretnél akkor vegyél egy LTZ-t, viszont ahhoz kellenek szélesítő pogácsák és egy cross kormány is elfér rajta (a gyárit hamar a tankra hajtod :) ),

viszont az LTZ nek nagyon megbízható a blokkja (ha nagyon hajtod a 3. itt is meghal) ugyan is ez egy enduro blokk (drz 400 "átdolgozott" változata).

2012. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a korrekt választ!!! Ment érte a pozitív!!


Akkor szerintem az LTR lesz inkább mert azért húzom is őket (persze nem eszetlenül) meg szeretem komolyan is használni!! Még annyit,hogy te az általam említett célra tudnál ajánlani egy minden szempontból tökéletes Quadot??

2012. okt. 29. 21:36
 3/3 anonim válasza:
[21:12:52] Ģәяi #95: Nekem az első japán quadom az Honda volt, egy 250 es trx kinyírhatatlan volt a blokkja de sajnos kinőttem és erősebb kelett akkor vettünk egy LTZ 400 at jól felszerelt volt egy amatőr versenyen meg állta volna a helyét a 3. viszont el romlott rögtön az első hónapban. Utánna vettünk egy TRX 450R abból kiindulva, hogy a 250 es milyen jó és strapabíró volt 1 éve használom olyan 100-110 üó van benne és eddig 1x kelett szét húzni a blokkot 3 fránya csapágy miatt ez minimális gond szerintem. Szóval a helyedben én a Hondát választanám. Amatőr versenyeken viszont szívesen várunk jövőre!
2012. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!