Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet nagy Suzukim...

Mitől lehet nagy Suzukim alapjárata?

Figyelt kérdés
'95 1.3 Swift kb két hónapja kezdődött hideg motornál 1500 leszarom had melegedjen de meleg motornál ha menet közben kinyomom a kuplungot felmegy 2-2200 onnan nagyon lassan vissza 1500 alá nem megy.Állóhelyzetben ha csak megpöccintem a pedált és egyből el is engedem ugyanez.Sík területen gázadás nélkül gyorsul az autó. Vágom én hogy tüzes a vas de ennyire ne akarjon menni:)

2012. okt. 30. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapjárati léptetőmotor elkoszolódott.
2012. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vágom én hogy tüzes a vas de ennyire ne akarjon menni"

Na ezen szakadtam a röhögéstől. :D

Sanszos, hogy az alapjárati motorral lesz valami gubanc. Egyébként még mindig jobb, hogy így jártál és nem fordítva. Hiába nyomnád a gázt az autó nem sokat gyorsulna! :D

2012. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap ki is szedem szemrevételezésre ha féktisztótóval kifújom az úgy ok vagy van vmi spec módszer?
2012. okt. 30. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Automata szívató van-e benne? Air by pass szelep a böcsületes neve. Az koszolódott el szerintem.
2012. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
automata szívatós jaja, de akkor most hol is található az air by pass szelep?
2012. okt. 30. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedd ki töröld le a kúpot fémtisztára meg a fészkét is. A tengelyt kézzel tudnod kell mozgatni, ha nem megy akkor még jobban szedd szét és takarítsd ki, hajlamos behordani oda a trutyit.
2012. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ott van az injektor bal oldlán vagy magát az injektort szedjem ki?
2012. okt. 30. 17:30
 8/8 A kérdező kommentje:
tudnátok képet küldeni hogy pontosan mit is kell kitakarítanom nem vagyok lusta utána nézni csak nem egyértelmű :)
2012. okt. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!