Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 300 ccm Aprilia...

Van egy 300 ccm Aprilia Leonardo típusú kis robeszom 50 ccm papírral külföldi .4t hát . Aki. ismeri tudja mi lehet?

Figyelt kérdés
annyit szeretnék tudni ha ha megszopat a rendőr és feljelent akkor milyen következményei lehet ? felfüggesztett? elkobozzák a motort ? visszakapom ? pénzbüntetés mit kaphatok ?
2012. nov. 2. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elkap a rendőr és hülyére veszed hogy valóban 50ccm, ha erre rájön mert esetek 80%ban értenek a motorokhoz, mivel sok kis bolond gyerek csinálja nekik a plusz munkát

Akkor azonnal helyszínen elkérik a kulcsokat, a papírokat, és mehetsz gyalog haza, elviszik eredetiség vizsgára, teljes szervíz-re amiket sajátköltségedre végeznek majd, és még lehet a motort se kapok vissza, eltiltás a mindennemű járművezetés alól, tuti

Börtönbe nem csuknak, de bírság, és papírok nélküli közlekedés súlyos dolog


F*szom sem kockáztatna a helyetekben, inkább megcsinálnám a korlátlant, az mehetnétek 1400ccm3-es túra motorokkal is

De tudom hogy könnyebb rendszámnélkül csakúgy tengeni

20/F

2012. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elhiheted ha nem 18 lennék már meglenne a korlátlan (21 év betöltése úgy tudom ... ) és ha nem a motor értéke megszorozva néggyel lenne a rendszám rá ! :) köszönöm orbán ...
2012. nov. 3. 01:26
 3/5 SzilKa ***** válasza:

Arra talán orbán kényszerít, hogy 300 ccm-s robogót használj?

Nem véletlen a korhatár amúgy, pint az ilyen felelőtlen fiatalok miatt. Miért is nem elég az 50-es egy 18 évesnek?

2012. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ezzel takarózz, hogy hány éves vagy, meg hogy milyen drága a rendszám. Szépen járkálj addig 50-essel. Amúgy sem árt az a 3 év hidd el nekem. Majd akkor vissza fogod sírni, ha esetleg eltörik a gerinced, mert az erős motoroddal balesetet szenvedsz így, ennyire fiatalon és vehemensen. És ne kezdj magyarázkodni, hogy te márpedig tapasztalt motoros vagy. Még nem lehetsz az. Annak a rendőrnek meg elég nagy állatnak kell lennie, aki egy 300-asról elhiszi, hogy 50-es. Börtönt még csak felfüggesztve sem kapsz, de ezenkívül mindent elérhetsz, ahogy az első válaszadó írta. Nem hiszem, hogy megéri. Elég egy kis figyelmetlenség, szabálytalanság, ami miatt felfigyelhet rád a rendőr, onnantól kezdve pedig biztos a lebukás!
2012. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elkéri a kulcsokat ? sűrűn odaadnám neki ... kezét eltörném hozzányúlna a SAJÁT TULAJDONOMHOZ rendszámot nem adtam neki oda a kocsiról ... igaz megküldött vagy 60.000re meg elvette a forgalmim (le volt járva) de a rendszám megmaradt és tovább tudtam járkálni vele ...
2012. nov. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!