Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autót érné...

HWarrior kérdése:

Szerintetek melyik autót érné meg jobban megvenni? Adott egy : -Opel Vectra B 2. 0 16V Sport (1996-os, ferdehátú, benzines) -Renault Laguna 2. 0 RT (1995-ös, ferdehátú, benzines) -Fiat Coupe 2. 0 (2000-res, coupe, benzines)

Figyelt kérdés
adott a kérdés, szerintetek melyik érné meg jobban?

2012. nov. 3. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Opel vectra
2012. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Vectra. Sokkal olcsóbban tudod fenntartani, persze ezt ùgy àltalàban mondom, konkrèt esetben nem feltètlenül van ìgy.
2012. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Opel. :)


És most ezért fog a fél francia van társadalom lepontozni:

A híres "3-as F szabály":

Franciát, Fiatot, Fordot SOHA! :)

2012. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az Opel sose kop el! ;D
2012. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése, nekem is opelem van, így ésszerű, hogy azt választanám, de vannak ismerősim akinek laguna van, vagy éppen fiat.. a maga kategóriájában mindegyik jó autó.. ízlés kérdése, és persze az ismerősök, szerelőműhelyek is tudják kőkeményen befolyásolni az embert.... szóval te döntsd el melyik is illik hozzád ;)
2012. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem lévőkkel!

Opel mindenképpen!

Mert német, és ha azt vesszük szerintem kizárásos alapon is ő nyerne.

A Renaultot minden második héten viheted szervizbe.

A Fiat meg egyszerűen Sz+r.

A Hármas F szabállyal viszont nem teljesen értek egyet:

A Franciát soha, teljesen oké én is utálom a franciát, a Fiatot soha ezzel is, viszont a Forddal nem teljesen, nekem az a véleményem, hogy Amerikai barátaink nem alkottak olyan rossz autót(autókat), hogy bekerüljön a 3 F-es szabályba.

2012. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na igen vannak az amerikai exportos fordok amiket ugye az amcsik gyártottak abbol a terepjárok nagyon jók de mindeggyik amerikai Ford jó... nekem a forddal nincs nagyon bajom. DE nem szeretem annyira
2012. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok nagy rajongó. Viszont egyszer volt Fordunk (egy fiesta, eléggé régi talán 1994 es lehetet) és nagyon jól szuperált.
2012. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!