Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson karburátorba melyik a...

Simson karburátorba melyik a jobb tömítés?

Figyelt kérdés
Gyárilag gumi volt benne de valaki azt mondta hogy a parafa jobb. Melyik a jobb? Válaszokat előre is köszönöm!
2012. nov. 4. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk gumi van benne, előzőleg parafa volt azt hiszem. A gumi most már ki van nyúlva, de tömít... A para biztos nem fog :) Szerintem inkább parafa.
2012. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták hogy a parafa jobb, de soha többet nem veszek. Nekem kinyúlt attól hogy egyszer összeraktam a karbit, meg utána 15 perc múlva szétszedtem és nem is volt használható. A gumi is kinyúlik egy idő után, de legalább olcsóbb és szerintem jobb is.
2012. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a parafa jobb, igaz h ha benzint kap ragacsossá válik, de ez a lényege h eltömít minden rést, és a mostani gumi tömítések vagy véknyak és nem tömítenek semmit vagy méret pontatlanok
2012. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát és segítségét! PArafásat vettem végül! :)
2012. nov. 6. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább parafa. De mivel nem nagy összeg, veszel 3-4 db-ot elteszed, és ha esetleg kinyúlna szerelés közben, kicseréled. ;)
2012. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. nov. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!