Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy öregebb 2 ütemű motorba...

Ha egy öregebb 2 ütemű motorba szeretnék beszerelni egy azonos hengerűrtartalmú 4 ütemű blokkot. Hogyan valósíthatom meg MO-n?

Figyelt kérdés

Autószerelői végzettségem van és megbízhatóság, környezetvédelem szempontjából szeretnék beletenni egy modernebb 4 ütemű blokkot. A motor családi örökség viszont munkába járáshoz nem tartom eléggé megbízhatónak napi használatra ráadásul 1:33 as keverék igencsak füstöl.

Mi a menete az ilyen átalakításnak?



2012. nov. 5. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem fog menni a papírozás, illetve olyan áron amiből vehetsz egy 20évvel fiatalabb, nagyobb és megbízhatóbb gépet.


Feltételezem Pannóniáról van szó, ha szép állapotban van inkább add el, ha nem költesz rá súlyos összegeket amúgy sem lesz megbízható (Agent K, ne szedd le a fejem :D), inkább foglalkozzon vele olyan akinek ez a szenvedélye, te meg az árából tudsz venni valami megbízható japán gépet.


Amúgy is bűn átépíteni őket, így is kevés van, ha forgalmid is van hozzá, meg még megy is komoly értéke van.

2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont ha 50-es gépről van szó, akkor szerintem nem kötnek bele, ha precízen összerakod.
2012. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jártas vagyok veterán motorokba van is egy pár a garázsba kivételesen egy TS Mz ről van szó (mielőtt valaki leszólna a 33 mas keverék miatt trophy blokkos.

Nem kell japán talicska mert az alak tökéletes nekem.

50 es átépítettem meg már van pár :D:D

2012. nov. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!