Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok utánaolvasni az...

Hol tudok utánaolvasni az opel váltóknak? Meg igy általában az opelokról?

Figyelt kérdés
pontosan most az érdekelne, hogy mit is jelent hogy f16, ill f20-as váltó. De ugy általában minden ami opel

2012. nov. 7. 22:12
 1/7 Napkiraly ***** válasza:
0%
mi érdekel? szar mind,új opelem van, tudom. Legkésőbb százezernél elmegy a kuplungod kinyomócsapágya, aztán otthagysz százezret a szervizben.
2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. lehet ha nem állnál rajta a piros lámpánál, akkor nem menne szét ;)
2012. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, akkor te nagyon nem tudsz vezetni... Vagy csak egy irigy senkiházi vagy:)
2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Napkiraly ***** válasza:
hát nem álltam rá,nem szokásom. Egy nagy szar, ilyen a minősége (nincs tekerve az óra). Max más nem vallja be, hogy tönkremegy az a szar
2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Jól van Fecó, most már feküdj le aludni. Anyukád tudja, hogy idejársz hazudni?:)
2012. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat ezaz h uj opelod van. F astra ota nem tudnak gyartani... Mondjuk ez csak a motorra vonatkozik, es termeszetesen tulzok, de sfi utan tenyleg nem olyan jo minosegu motort gyartanak. De hidd el valamit nagyon rosszul csinalsz, mert 100e utan nem megy csak ugy szet egy kuplung...
2012. nov. 7. 22:36
 7/7 Napkiraly ***** válasza:

a szervizben nem csodálkoztak túlságosan. Én csodálkoztam,hogy ebben a kocsiban már nem bovden húzza a csapágyat,hanem munkahenger. Az F astra dologban viszont igazad lehet, a régiek még mindig futnak.

Szerintem nem én vagyok irigy, én csak leírtam a tapasztalatomat. Az lehet irigy, akinek nincs tapasztalata új opelel (már én is sajnálom,hogy megvettem, de ilyenkor már kár lenne eladni). Nem az, hogy nincs százezrem kuplungra, de annyiért egy kompett tizenéves autót lehet kapni

2012. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!