Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogosítvánnyal vezethete...

Friss jogosítvánnyal vezethetek e külföldön? (c-kat. )

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és szeretnék elmenni külföldre teherautósnak! van PÁV III-as engedélyem, eü2-es papírjaim, a B-s jogsim 4 hóapos, a C meg most lett meg!

2012. nov. 9. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
vezethetsz elvileg, de! E kat. nélkül kb. a kutyának sem kellesz, 21 év alatt ha jól tudom nem dolgozhatsz sofőrként külföldön, szóval szerintem nem nagyon tudsz mihez kezdeni
2012. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PÁV III.kevés lesz,nemzetközibe II.kell, de E nélkül nem sokra mész a C-vel.

Amúgy elvben vezethetsz vele!

2012. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
nemzetközibe PÁV II kel de kint dolgozhatsz nélküleis sőt kint nem kel áru fuvarozói se s ha csak c vel találsz állást szerencséd van ált kérik E kat potkocsihoz is ÉS RÖGTÖN VEZETHETSZ MIHINT VAN JOGSID itt nálunk A BOLOND MAGYAR MINDN FÉLE PAPIRT KÉR CSAK HOGY JOL LE NYULJANAK KINT ÁLTALÁBA CSAK SIMA JOGSI ELÉG MUNKÁHOZ
2012. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van az utolsónak van igaza!

Mehetsz minden gond nélkül Nemzetközibe PÁV3 al de senki nem fogja kérni ugysem!

GKI az fontos meg a plasztik vezetői engedély hogy mikor szerezted senkit nem érdekel!

PÁV2 csak akkor kell nemzetközibe is ha ADR illetve veszélyes anyagot szállítasz de az egyaránt belföldre is kell!

De ha te krumplit vagy asztalokat vagy müszaki árúkat esetleg élelmiszert stb.. ami nem tartozik a veszélyes árú szállításban PÁV3 asl vbezethető! PÁV 2 nem kell ez hülyeség.


Én 18 éves koromban keztem el kamionozni 16 évesen tettem A1 et és ezért tudtam 18 évesen megcsinálni gyorsan a C+E kategóriát 17 évesen meg B ugye..


Már Nemzetközi buszon dolgozom ugyhogy lehet menni minden gond nélkül! :) A vizsgaidőpontal a kutya sem foglalkozik :)

2012. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!