Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak a Mercedes-Benz...

Első autónak a Mercedes-Benz vagy a BMW megfelelő?

Figyelt kérdés
18/F
2012. nov. 10. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem összetörni tökéletes! :)
2012. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez pl kifejezetten tanuló autó [link]


most panaszkodsz, vagy dicsekszel?

2012. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá. Sose voltam kocsi mániás, de olvastam, hogy ezek jóknak számítanak, míg például a Suzuki, Peugeot, Citroen nem tartoznak ebbe a kategóriába. Most lesz a szülinapom és felajánlották nézzek ki egy autót 2-3 milliós kategóriában. Várok tippeket.
2012. nov. 10. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy klassz e46 coupe-t, annyiért már nagyon- nagyon szépek vannak.
2012. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Én ebből a keretből egy 2007 körüli A4-est néznék. Kisebb benzin motorral (azokba esélyesen kevesebb a 400.000 sztrádakilóméter :) )


A4-es szép és megbízható autó, nem annyira hivalkodó, mintha vennél valami régi luxus bálnát, a gatyádat sem kell majd rákölteni (mint mondjuk egy 10 éves A8-ra) és az 1.6-os egész kellemesen fogyaszt.


Továbbá ami szerintem nagyon fontos: BIZTONSÁGOS autó! Ha ne adj isten (kopogd le) lenne egy baleseted akkor ebben mérföldekkel több a sanszod túlélni, mint mondjuk ez szuzkában.


Persze ha menőzni akarsz akkor vegyél egy régi 7-es BMW-t oszt' jóvan...

2012. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fő kérdés ilyenkor szerintem az, hogy mennyire megy a vezetés? Jogsi megszerzése óta vezettél már (pl. szüleid kocsiját), vagy megvan a jogsi, és ha majd meglesz az autó, akkor fogsz vezetni?


Ha nincs gyakorlatod még, én a helyedben nem néznék első kocsinak se Mercedest, se Bmw-t, se Audi-t, max valami régebbit. Egy olcsóbb kocsit lenne érdemes venni, amin belejössz a dolgokba, és ha véletlenül megkarcolódik, se lesz különösebb gond belőle, és nem nagy kiadás a javítása.


Én pl egy 20 éves kis Vw Polo-val kezdtem, 180ezerért vettem, és úgy megszerettem, hogy azóta is azzal járok.


Ja, és egyébként nincs olyan, hogy jobb, meg rosszabb autó, csak felelőtlen tulajdonos. Suzukival és Citroennel sincs semmi baj, ha megfelelően karbantartotta a gazdája.

2012. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szolónál a pont ! Hülye szerelő és trehány gazda van ......
2012. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 4165 ***** válasza:
Mire használod majd és, hogyan finanszírozod a fenntartást? Mennyire tudsz vezetni? Ezek a leglényegesebbek. Ha kevés km-re kell és olcsó fenntartás kell, akkor ennyiért majdnem új Suzi van. A suzuki szervízesek panaszkodnak, mert szinte olajcsere van. A biztonság olyan, mint a többi kicsiben. De ha nagyobb kell, és általános közlekedésre akkor MB. Sportosabbhoz a BMW. Ennyiért van mindkettőből értelmes használt. Már e320cdi is. Az is rákettá, ha kell és nem sokat kér. A BMW drágább szervíz.
2012. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!