Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lenne? Többi...

Szerintetek mi lenne? Többi lent sürgős

Figyelt kérdés
Elszeretnék járni horgászi van egy simsonom csak jogsim nincs 15éves vagyok a motoron van biztositás, jó állatpotu nem egy szét gányolt szar .Ez egy kis falu nagyon kevés rendőr szokott arra járni csak föld úton mennék végig és ha pl.: lementem horgászni látják hogy van nálam bot egyböl megfognak álitani vagy ha csak simán megyek botnélkül bukóban akkor mit csinálnak ? olnyan irjon akinek már volt ilyen élménye meret nem azért vettem motort hogy csak nézegesem :)

2012. nov. 10. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Elvileg ha a földút nincs elzárva a közúttól sorompóval, vagy más módon akkor azon sem közlekedhetsz jogsi nélkül, ugyanúgy szabálysértés.


Gyakorlatban-pláne hogy kis falu, ahol mindenki ismer-a kutya nem fog piszkálni érte, földútra nem mennek a Focussal mert nem alkalmas rá.


Az a kérdés hogyan jutsz el a földútig, vagy letolod a gépet (50ccm-nél nem számítasz vezetőnek ha tolod tudomásom szerint), vagy kockáztatsz. Bár nem hinném hogy túl nagy problémát okozna, én is jártam jogsi nélkül jó sokáig.

2012. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak a szerencse kérdése.
2012. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan. Azért ne a főutcán, hanem mellékutcákon. A földúton meg már a kutya nem fog veled foglalkozni. Oda nem mennek már le autóval, csak ha arra van dolguk esetleg.
2012. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha meg is állítanak annyit fognak veled csinálni hogy felírják az adataidat, és feljelentenek, küldenek a lakcímedre egy borítékot, amiben az áll hogy XY rendőrségre be kell menned meghatározott időpontkor, és ott se csinálnak veled semmit, csak egy mappába írkálnak dolgokat, és ha megint elkövetsz valami ilyesmit akkor már megbüntetnek, mivel nem vagy 18 éves ezért ezt fogják veled csinálni, a bátyámat is megfogták ő is simsonnal ment jogsi nélkül, nagyon rossz állapotú motorral motoron fék se volt, világítás se, és biztosítás se, szóval egyszer megfognak azzal még nincs nagy gondod, annyi hogy apáddal kell bemenned a rendőrségre
2012. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát csak 1utcát kell mennem és onnantol jön a földút csak aza baj ahol megyek a folyó felé ott át kell mennem egy gáton ahol elenörök szoktak szaladgálni és ha botvan a hátamon gondolom meg állítanak amúgy nem egyedül mennék !

Biciklivel meg nem fogok neki vágni egy 10kmes útnak föleg föld úton nem

2012. nov. 10. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Ellenőrök? És mit ellenőriznek? Ha nem rendőr akkor semmi joga hogy elkérje az okmányaidat.
2012. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a halőrökre gondolt a srác. Azaz nincs engedélye. :D
2012. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor max visszafordul és megy másnap. :D
2012. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia 1. lépés mindig legyen bukó rajtad mer ha el is megy meleted nem biztos hogy megállít.

2. atol hogy horgász botot viszel nem fog megálitani.

Nekem ez a véleményem remélem segit.

2012. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van engedélyem csak újonnan be vannak szarva a halőrök az emberektől és ezért mindig rendőrökel járnak :S bukó sisak az alap dolog nálam.Csak még attol félek hogyha meg állitanak eltiltanak +2évre a jogsitol mert 1.5év múlva tehetem kocsira :S
2012. nov. 11. 17:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!