Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51enduro-ból az...

Crx-es kérdése:

Simson s51enduro-ból az összes fojtást ki szeretném szedni hol találok ilyeneket a kipufogót tudom azt már szét bontottam?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha gyári enduró, akkor abban nem találsz fojtást. A kipufogóból pedig a hangtompítót szedted ki, amitől csak hangosabb lesz. Égesd ki a kipufogót, állítsd be a gyújtást és a karburáort inkább.
2012. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*karburátort.
2012. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi de a hang tompító sokat fog azért ugye?
2012. nov. 12. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak nagyobb lesz a hangja ha nincs benne. Nekem kicsit rosszabbul ment nélküle, főleg alacsonyabb fordulaton.
2012. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem hiába tették bele a hangtompítót, csak rontasz a teljesítményen, ha kiszeded.
2012. nov. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Kattints a legelső találatra!

2012. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem te ne akard kókányolni azt a motort, mert bőven hülye vagy hozzá, hogy csak elbaxd az egészet.


kezdjük azzal, hogy a 2T rendszerű motoroknál az optimális töltéscserét mennyire döntően befolyásolja a kipufogórendszer gázáramlási karaktere, meg a komplett üzemanyag ellátó rendszer a légszűrőtől indulva, de mivel ez neked csont kínaiul van, ezért inkább hagyd ahogy van, és qrva gyorsan rakd össze ahogy gyárilag volt, ha nem akarsz rövid időn belül egy újabb Simsonnak indult roncsot.

2012. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Innen indulnak a gagyibb tuning kipufogók erre a motorra ez is 22e ft környékén játszik,

[link]


és szimulációs programokkal meg rengeteg tesztüzemmel fejlesztették ki, ha szerinted azzal meg van oldva a kérdés kogy mindegyik hülyegyerek kiheréli az egész dobot aztán mingyárt jobban megy akkor nem mindenki ezt csinálná méregdrága rezonátor helyett?


Aztán akkor még a Pityu bácsi is pofán bax a moslékkeverő fával mert a bamba képeddel idegesíti a repedtfazék hangú xarkupacod amikor sokadszorra vonyítasz el az ablaka alatt, és jogosan lesz felháborodva.

2012. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ja_az_van ***** válasza:
Kedves válaszolok tényleg le kell ugatni minden kezdö simsonozot itt a forumon ??? jo tanácsok ,válaszok helyett?
2012. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz nem ki akarom herélni igen kezdő vok tegnap előbb kaptam bocs hogy nem tok mindent ezért kérdem
2012. nov. 13. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!