Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drift, alufelni, chiptuning,...

Drift, alufelni, chiptuning, sportkipufogó. Csupa olyan kifejezések, melyek totál hidegen hagynak. Pedig autómániás vagyok, de csak az amerikai V8-as hangja pezsdít fel, ami a detroiti disznó vasé?

Figyelt kérdés
Mások is szoktak nézni NASCAR-t, drag racinget, monster truckokat, netalán járatosak a Bonneville speed recordokban? Ki hallott már az utolsó hátsó kerék hajtású Plymouth Gran Fury-ról?
2012. nov. 12. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
'71-es Hemi Cuda, 426CU six barrel, sassy grass green...mond valamit? :D
2012. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En amikor meghallom a v8 hangjat egybol a rendszamtablara nezek es egybol latom hogy a tulaj sem milliomos mert benne van a gaztartaly :) Es akkor azon agyalok tovabb hogy minek van fent neki a majdnem ures cso amikor a kipufogocsonkrol is levehetne a csocsatlakozast, es akkor meg jobban orulnek ha hajnali kettokor vegigmegy az utcamban...
2012. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
másnak is vannak elmebajai, hidd el nem fertőz...
2012. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kiváló ízlés, Mr Flash!
2012. nov. 13. 20:15
 5/11 A kérdező kommentje:
A mi utcánkban elég ritka a száguldozó (100 méteres és szűk) De néha van vállalkozó azért (sportkipufogós a szomszéd utcából). Éjjel még sosem keltem fel autóhangra. Ha egy Mopar 318-as eldohogna, azt talán nem szívnám mellre.
2012. nov. 13. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
A ford F100-tol kezdve a Holden Statesman V8 keresztul mindenfele V8 al talalkozok nap mint nap...a lampanal lenyomja a V6-at de nem erdekes. Ugy latom az utcadban nem szokott sok elmenni, nalunk az utolso csoszerelo es festo is v6-v8 Ute al jar persze ures 80-as rendszerrel. Es majdnem mindenki magan vallalkozo...szerinted nincs elegem mar beloluk. Es jar eleg sok Klasszikus amerikai csoda is pl Corvettek meg egyebb csodak de mar herotom van az osszes fostalicskatol. Lattam milyen minoseg es azon imadkozok senki se mondja hogy javitsam meg oket.
2012. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ladybird, te hol is laksz? :) Gondolom nem itthon, itt leginkább a herélt kipufogós "boyracer" gépek a jellemzőek, hidd el vagy 2x hangosabbak mint egy V8 80-as direkt rendszerrel. Plusz legutoljára a helyi erdészet Uraljában találkoztam V8-al, itthon elég ritkák.
2012. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En Down Under :) Vagyis Ausztralia ahol minden forditva van :)

De az amerikai autokbol nagyon is elgem van, most egy forddal nyuglodok es mi a baja: az automata 2. magnestekercse hidegen nem csinal semmit, amint bemelegszik jo...Ilyen a vilagon nincs. Es amikor ez a hiba fenn all akkor a vezerloegyseg azt mondja nincs semmifele vegfokvezerles, igy a ket zart magnes szeleppel van egy szep 3. sebesseg, vagyis ha kihuzod a vezerloegyseg biztositekat, vagy leveszed a csatlakozot a valtorol pont ugyan ide jutsz. Orulet....igy hibat keresni...barhol lehet az atmeneti ellenallas nagyobb a kelletenel, vagy vizes csatlakozo(a vezerloegyseget kizartuk). A traktorok Villamos rendszerevel sem voltam kibekulve(mert szar meg a JD-ben is ezt elismerem), akkor mit varjak barmi mas amerikai csodatol. Dol beloluk az olaj orran szajan, annyit eszik mint 3 masik rendes auto, szar az uttartasa, szerelhetetlen es meg sorolhatnam...utalom oket egytol egyig...sajnalom tudom nem ez a volt a kerdes de hangozzek el a masik fel velemenye is. :)

2012. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
klassz válaszok!
2012. nov. 14. 18:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én autómban meg a gyertyák vannak jól elásva. 1000 cm3, 4 henger, 45 lóerő. Szeretem ezt a kis autót. VW. Néha látok elgagyísítottat az utakon ilyenből, olyankor a homlokomra csapok lágyan. Lelültetik, oda nem illő kerekeket tesznek be (ami ráadásul rontja a teljesítményt stb..) Olyan kipufogót tesznek rá, hogy tolatáskor esetleg jól lekoccolja a padkához. Ezzel csak nevetségessé teszik magukat a tulajok. Hangosak, mint egy orosz porszívó. A VW mellé még épp elférne egy M-body Mopar. Azokról olvastam eleget, jót is, rosszat is.
2012. nov. 14. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!