Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rs 125 Tuning (? )

Aprilia Rs 125 Tuning (? )

Figyelt kérdés

Üdv!


Elkezdtem összeírni, hogy mivel tudnám tuningolni az Aprilia Rs125-ös motoromat, szeretném ha kiegészítenétek olyan dolgokkal amik sokat dobnak a teljesítményén.


Eddig ezekre gondoltam:


Arrow kipufogó rendszer,

160ccm polini hengerszett,

Sportlégszűrő,

34mm Deltoro karburátor


Még lenne egy kérdésem, ha beszerelem ezt a polini 160 köbcentis hengerszettet, akkor meddig kell bejáratni, mennyivel mehetek vele maximum, stb ami még fontos.


Köszönöm előre a válaszokat.



2012. nov. 14. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg még valami erősebb hajtókart is nézhetsz meg főtengelyt ! mivel nagyobb erőnek vannak kitéve
2012. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.Még jöhetnek válaszok.:)
2012. nov. 15. 20:33
 3/5 anonim válasza:
En szemely szerint a "sport" legszurot hanyagolnam ..... az igaz h erosebb lesz a motor es kicsit masabb a hangja viszont nem szur olyan jol mint egy gyari -_- ha csak villogni akarsz hogy mire kepes a "125 kobcentid" ami valojaban 160 esz szamits ra hogy hamar kellesz huvelt es dugot cserelni
2013. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha tunningolni akarod, akkor nem árt előtte egy NiCaSi-loztatás. A többi jó, a sport légszűrőt hagyd ki szerintem. Arrow helyett nézhetsz Gianelli vagy LeoVince rendszert, véleményem szerint jobbak.
2014. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az arrow nem valami jó cucc, a jollymoto-nak van valami értelmesebbje 150ezerért, de az sem race kipufogó, csak utcára szánt javítás, olcsóbb és egyszerűbb csináltatni hozzá értőkkel.


Elsőkörben másik elektronikát javaslok, aztán hűtést kellene okosítani, utána egyedi kipufogót csináltatni hozzá, V-force membránt bele, aztán 32-36os karbit rá, illetve a hengert faragni, vagy a 160as szettet rátenni, és azt is faragni, kipróbálni több égéstérrel.

Hajtókar és főtengely fölösleges, mivel nem létezik olyan, hogy erősített: ez csak reklámfogás, parasztvakítás, bár 10ből 11 ember beveszi, és minket néznek hülyének.

Minden tuning blokkfelújítással kezdődik!

2014. jún. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!