Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váciak! A Naszály áruház és...

Váciak! A Naszály áruház és az állomás környékén fizetős parkoló van? Hűtőt kell vennem és nem tudom, hol álljak meg.

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont a Naszály bejáratánál van egy fizetős parkoló. Nem automatás, hanem a bácsinál kell fizetni. Talán 120Ft/óra, de az első órát ki kell fizetni. Szerintem ez bele kell férjen, a hűtő ennek a sokszorosa. De kérdezd meg az áruházat, hogy nem úgy van-e, hogy kiválasztod, és hátul van nekik raktár, mert ott egyszerűbb berakodni, mint a parkolóban.
2012. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem pont a pénz miatt kérdeztem, hanem nehogy leparkoljak, elmenjek és jól megbüntessenek,miközben vásárolok.

Oldalt van egy bejárat a Széchenyi utcából (ha jól emlékszem, jópár éve nem voltam Vácon), ott is a bácsit keressem? Mert ott lenne igazán jó megállni, mivel ott adják ki a cuccot, kihozzák valami kiskocsin.

2012. nov. 15. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az épület Széchenyi utcai (amelyiknek a vége a vasútállomás épülete) oldala az a "Dunakanyar" volt, a ruházati rész, de onnan nincs ide bejárat. Ami ott hátul van parkoló, az a játékterem parkolója és nem közös a Naszállyal. A másik oldalról (ami az alagúthoz vezet) sincs bejárat, ott csak egy kocsma van meg egy bolt. Elölről van bejárat, ahol a kis 2x2 sávos út van, és onnan nyílik egy parkoló (egy kis kápolna mellett van a parkoló). A bácsit nem kell keresni, megtalál :)
2012. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK, köszi, tiszta minden! :)
2012. nov. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!