Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros autóra milyen színű...

Piros autóra milyen színű sárvédőív?

Figyelt kérdés

Van egy 1.3-as wartburgom. Nemsokára itt a műszaki vizsga így hát a két első sárvédőívet nem ártana kicsit helyrepofozni, egy picit rozsdásak. (csak felületi de elég ronda)


Mivel egy komolyabb karosszériamunka elég drága az autó értékéhez képest, és valószínűleg két éven belül továbbadjuk, így a barátommal úgy döntöttünk hogy kicsiszoljuk a rozsdásodást, egy vékony réteg glettet rakunk rá és lefestjük. Mivel egyikünk sem profi festő így az eredeti színét sem tudjuk kikeverni és nem is tudnunk olyan szépen javítást végezni.


Azon gondolkodtam hogy akkor ha már így állunk akkor mind a négy sárvédőívet lefújnánk másmilyen színűre. Egyszerűbb munka és még kicsit fel is dobná az autót, illetve arra a max 2 évre amíg nálam lesz addig tökéletes lesz. Én a feketében gondolkodtam. Vélemény?



2012. nov. 15. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is feketével csinálnám.
2012. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feketével szokták csinálni az ilyesmit. Egyrészt a piros mellett az mutat elég jól. Másrészt az könnyen keverhető: veszel fekete festéket, oszt' kész. Harmadrészt pedig a fekete szín - ahogy mondani szokták - ápol s eltakar. A fekete szín biztosan fed, matt vagy selyemfényű fekete bevonat esetén nem annyira látszanak a kicsit girbe-gurba vonalak (ez mondjuk az otthon tákolt küszöb esetén hatásos) és a kezdődő rozsdásodás sem olyan feltűnő.
2012. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekete.
2012. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fekete illik hozzá
2012. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azon belül is matt fekete.

A fényes talán kicsit gagyisztikusabb benyomást kelt.

2012. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen mattra szeretném.
2012. nov. 17. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Na kész van.


[link]


3-4 óra alatt dobtuk össze az egyik barátommal, és már sötétben fejeztük be. Közel sem lett tökéletes de még mindig jobb mint az a nagy rozsa ami ott volt. :D

2012. nov. 19. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!