Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Volvo 850 Tdi-m as...

Van egy Volvo 850 Tdi-m as érdekelne, hogy miért füstöl, kormoz az autóm?

Figyelt kérdés

Az autóban megvolt a kötelezőszerviz olaj, (olaj szűrő, üzemanyag szűrő, levegő szűrő csere, szíjjak kicserélve)

Igaz az autót az idén vettem külföldről hozták be és sokat állt. Annyit kell még tudni, hogy az autó nem eszi az olajat a vizet sem fogyasztja szóval minden rendben van vele csak nagyon füstöl, a használata vegyes de inkább városon kívül használjuk.

LEGINKÁBB VOLVO 850 VAGY V/S 70 TDI TULAJOK VÁLASZOLJANAK VAGY HOZZÁ ÉRTŐK HA KÉRHETNÉM!


2012. nov. 16. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Porlasztócsúcs csere volt mar?
2012. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Trepnigáznál minden dízel füstöl mint a veszedelem.
2012. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A porlasztócsúcsokkal semmi gond mivel ellenőriztettem
2012. nov. 16. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Haver nemrég cserélt csúcsokat az ilyen motoros Audijában,azóta neki is füstöl méghozzá nem is kicsit, pedig azok zsír új csúcsok voltak. Ha nincs semmi gond vele, csak füstöl akkor én elvinném egy VW-es vagy dízel szakihoz.


( U.I.: gondolom a 2.5-ös 5 hengeres TDi van az autóban)

2012. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy diagnosztikát megérne , a fekete füst levegő hiányra utal. Légtömegmérő, vagy mapszenzor ...ezeket pucold ki (féktisztitó )
2012. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, amúgy igen ezekben az Audi 5 hengerese van. Ha még valakinek van ötlete várom őket.
2012. nov. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!