Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők, Lányok! Ti használtok...

Nők, Lányok! Ti használtok váltó cipőt vezetéshez?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz váltó cipö alatt?
2012. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok nő de gondolom az a váltó cipő hogy magassarkú helyett egy lapos talpú cipőt tart a kocsiba :D
2012. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen a második válaszoló jól mondja. Ma kaptam meg a jogsim és rögtön mentem is vezetni, de egy ék talpú (vastag talpú) csizma volt rajtam és nem nagyon éreztem a pedálokat. Szóval én valószínű átfogom venni a cipőt a kocsiba, csak kíváncsi vagyok, hogy van e még olyan nő, aki átveszi a cipőt. :)
2012. nov. 16. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Én megtanultam tűsarkúban is vezetni ilyenkor mindig lassabban megyek nagyobb távolságot tartok csak néha csúszik meg kicsit a lábam a gázon ne ugorjak bele valakibe
2012. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor tanultam vezetni és faterommal elmentem gyakorolni, pont magassarkú volt rajtam minden probléma nélkül ment a dolog elsőre de a vastag talpúnál nem érzem a pedált. Viszont sok helyen olvasom, hogy baleset veszélyes a magas sarkú mert beakad stb, ezért inkább én átfogom venni, lesz@rom ha ciki vagy nem :D
2012. nov. 16. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

nem ciki, én se merek magassarkúban vezetni, meg a cipőnek se jó,ha pl a sarok a pedál alá szorul


eddig ki se mertem próbálni, inkább átveszem, vagy laposban indulok el

2012. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. válaszoló nem akarlak cseszegetni de "csak néha csúszik meg a lábam" mi van ha eléd szalad egy gyerek amikor épp megcsúszik a lábad a gázpedálon?
2012. nov. 16. 21:47
 8/10 anonim válasza:
Nyaron meg papucsban nem tudok vezetni most meg csizmaban nem erzem a pedalt, mar reg ota mezitlab v. zokniban vezetek.
2012. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem bent van egy kínai tornacipő a kocsiban, szinte mindig átveszem. Nem csak a magassarkút cserélem át, hanem most például egy lapos csizmát is át szoktam venni, mert annyira csúszik a talpa a pedálokon, hogy nem érzem biztonságosnak. Volt régen egy bőrtalpú balerinacipőm, ami egyszer vészfékezésnél lecsúszott a pedálról, azóta nagyon óvatos vagyok e tekintetben!
2012. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak lapos talpút hordok, úgy hogy nincs mit váltani.
2015. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!