Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Első...

Milyen autót vegyek? Első autóm lenne, Közepes-alacsony fogyasztású (benzin-dízel is érdekel)

Figyelt kérdés
Mindenképpen használtan szeretnék venni és 500e ft a maximum keret ,ebben az átírásnak is benne kellene lennie! Jó lenne ha fogyasztás se lenne valami sok a későbbi fenntartás miatt.Nézegettem én is több fajtát de nem igazán tudok dönteni milyet lenne érdemes vásárolni.Fontos lenne a kinézet is, régi BMW-ket is mutathattok csak fogyasztásilag jó lenne úgy 10L alatt maradni.Ja és Suzukikra nem igazán vagyok vevő
2012. nov. 17. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Alacsony fogyasztás, van 500 rongyod átírással, mindennel együtt, tiptop állaípotú kocsi kell, amire nem kell sokat költeni, és BMW-t akarsz... Érzed, az iróniát?
2012. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél valami kancigány alól kirohadt verdát, telebagózott, szétszaggatott beltérrel, szétgyilkolt motorral, és te leszel a falu királya.
2012. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát ha jó autót akarsz venni az mindenféleképpen a szűkre szabott fogyasztás ne nézd ,főleg ha bmw-vét akarsz,abból még az 1,6-os bevásárló kocsi is sokat zabál...

Amiket talán érdemes nézegetni azok a skodák,opelok,na meg a suzukik :) Ezekhez még alkatrészben sem drága az utánpótlás,nem úgy mint a bmw-nél meg a merdzsóknál.

Nemértem miért nem a hasznaltauto.hu oldalon nézelődsz ,ott betudod állítani a kersebőben minden nyűgödet !!!

2012. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek mondom h csak felvetettem a bmw-t nem mondtam h feltétlen olyat akarok,főleg azt nem h csillogjon villogjon mert tudom ennyiért nem kapok olyat.De nem kizárt h korához képest jókat ki lehet fogni,ezért is gondoltam hogy hátha egy két ember többet tud mint én. Hasznaltauto.hu-n szoktam nézegetni én is.Az opelek egyébként tetszenek.Inkább akkor módosítanám a kérdést azzal is hogy valami tapasztalatot írjanak olyanok akik ilyen árban vettek autot és mennyit fogyaszt stb..
2012. nov. 17. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
B vectrát vettem 490-ért. Klíma, abs,elektromos ablak, elektromos tükör, központi zár, riasztó, 2 légzsák, elektromosan állítható fényszóró, nyári gumi, téli gumi, vonóhorog, 1.7 isuzu diesel. 5-6 litert fogyaszt, és nekem külalakra is tetszik. De ebben nics benne az átíratás.
2012. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ebben az árban benne kell lennie az átírás költségeinek?

Én ennyi pénzért egy benzines A4-es Audit vennék, de ennyi pénzért egy nagyon jó állapotú Opel Astra F-et is vehetsz, ami még sokáig szolgálni fog. Ha az Opelt választod, akkor ennyi pénzel nyugodtan válogathatasz és csak jót vegyél. A szüleimnek egy 1997-es Renault Meganejuk van, azt is merem ajánlani. Nagyon jó kis kocsi, annak ellenére, hogy sokan leszólják a franciákat. Ha jó állapotút veszel belőle, akkor biztos hogy az is jó lesz és kényelmesebb, meg több extra van benne, mint egy F Astrában. De ha a Renault mellett döntesz, akkor szerelővel nézesd át, mert viszont ha egy leharcolt állapotút veszel, akkor a gatyád is rámehet, de ez igaz a többi autóra is. Kereskedőket kerüld, velük nagyon megszívhatod. Számlákat tudnak venni, ami "igazolja", hogy a kocsit rendszeresen szervízelték. Inkább magánembertől vedd és egy független szervízbe vigyétek el a próbaúton átnézetni.

2012. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező.. Mitsubishi Galant-ot, vagy valami Toyotát nézzél! Viszont a Galant ilyen 9-10 litert biztos, hogy megesz. Szóval az legyen kb. a legkissebb gondod. Azok a régi sokéves autók, amiket tudsz venni ennyi pénzből, azok mind-mind sokat fognak enni. Esetleg gyűjts még, halaszd a vásárlást míg több pénzed lesz és tudsz venni egy modernebb gépet, ami kevesebbet fogyaszt. Így hogy van 500-ad és benne kell lennie az egyéb költségeknek, max 400-ért tudsz autót venni kb. Amiket meg ilyen áron kapsz, azok kizárólag régi, jó eséllyel töröttből feljavított megbízhatatlan szarok. Sajnálom, de ez van. A BMW-t pedig szívd vissza, ha csak nem busz-metro-villamosra gondoltál.
2012. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,én ezeket nézegettem


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ezek közül melyiket javasolnátok esetleg?

2012. nov. 17. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézz szét. sokmindent írnak az autósok saját autójukról. Érdemes vásárlás előtt több ember véleményét elolvasni a kiszemelt típusról. ezen az oldalon találsz bőven.

2012. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, zseniáis vagy! Ennél szarabb roncsokat nem találhattál volna! A legjobb rögtön az első, az az opel omega! Hát az valami borzasztó. De a többi se semmi. A Toyota és a Mondeo még oké, de mindenáron kereskedőtől akarsz venni? Nézz inkább magánszemélyest. A kereskedős autókon ott a kereskedő haszna és azok totálkárból kontár munkával visszajavított roncsok! Egyébként a bmw-t mondtam h felejtsd el. Tudod mennyibe kerül az alkatrész, ha elromlik valami? Már pusztán a kopó alkatrészek is horror össze bele. Te most autót akarsz venni, vagy tönkremenni???????? EZT ELKÉNE DÖNTENI!!!
2012. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!