Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabiát vennék! Jó...

Skoda Fabiát vennék! Jó választás lenne ez a darab?

Figyelt kérdés

[link]


Anyukám szeretne venni egy Fábiát, mert sajnos a régit összetörték. Ugyanilyen volt az is, nagyon meg van vele elégedve, csak ez a típus jöhet szóba. Csak minimális km-es érdekel, ami közel áll az újhoz. Nem érdekel, hogy 100e Km-es 900-ért is van. A km futáson kívül mi a gyanús ebben a hirdetésben? Mire figyeljek oda különösen? A szervizek valósak, leellenőriztem egy márkakereskedőnél.


2012. nov. 17. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóféle, teljesem olyan mint egy teljesen új. Én megvenném.
2012. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó vétel lehet. Azt írja hogy le tudod ellenőrizni a kilométerállást a szervizeléseknél. Én is megvenném.
2012. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 év alatt 5 ezer km? Az ilyen minek vesz autót??? Egyébként jó vétel szerintem is. Ennyi km-nél még az se baj, ha leszarták a szervizt, mivel még az égvilágon semmi szervizelésre sem volt szükség.
2012. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

inkább vedd meg anyámtól, neki az újabb típusú fabia van, 2009es, kb 15 000 km-rel :D


ja és 1.4 16 v

2012. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinos darab.. Egy ami nem tul elöny a 3 henger.Ha megveszed figyelj oda az olajcserék betartasara arra kényes ..
2012. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!