Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány liter hűtőfolyadék kell...

Bajer kérdése:

Hány liter hűtőfolyadék kell az MTZ-50-es traktorba?

Figyelt kérdés
Ha 10 litert öntök bele akkor túlmelegszik, ha 20-at akkor meg nem melegszik 40 fok fölé.

2012. nov. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit kell beletenni, ahány literes a hűtő. Ha ennek ellenére nem melegszik fel a víz, akkor nézesd meg a termosztátot, mert lehet azzal van a gond.
2012. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
addig öntsd míg a hűtőbordákat lepje el!
2012. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öntsd tele a rendszert. Ha nem melegszik akkor rossz a termosztát. Ki kell cserélni. Kevesebb vizet meg ne rakj bele, mert egyszer elköszön a hengerfej (jó esetben csak a hf tömítés). Az meg drágább mint a termosztát.
2012. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ameddig tele nem lesz, és félig ne tedd tele, mert aztán megfőzheted! Terheléssel mennyit mutat? Viszont ne bízz annyira a ruszki műszerben, nem olyan pontos az. :)
2012. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Terheléssel is 40 fok, mert 100 km-t mentem vele 20-25km/h-val emelkedőkkel amikor megvettem. A műszer akkor mutatott 100 fokot, amikor 10 l vízzel ment negyed órát. Rátöltöttem még 10-et és akkor újra megállapodott 40-nél. A termosztát cserét megpróbálom, lehet, hogy csak ennyi a gond.
2012. dec. 23. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:

"Terheléssel is 40 fok, mert 100 km-t mentem vele 20-25km/h-val emelkedőkkel amikor megvettem."


Az nem terhelés! Ha valami megrakott pótkocsival döngettél volna vele akkor igen, vagy ha valami munkagépet utánaakasztasz és talajon kipróbálni.


De érdemes megnézni a termosztátot is.

2012. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!