Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sorolnál fel előnyét és...

Sorolnál fel előnyét és hátrányát az autóüveg fóliázásnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátra nem látsz, viszont véd a napsugárzástól.
2012. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem nagyon látnak be, de te is nehezen látsz ki, vagy tolatáskor hátra....
2012. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előnye az, hogy kevésbé melegszik fel az utastér nyáron, hátul pedig nem süt annyira az utasok szemébe a Nap. Hátránya pedig az, hogy nem is kell különösebben sötét fólia ahhoz, hogy ha a B oszloptól hátrafelé befóliázod valamennyi üveget, az autó hátulja egy töksötét lyukká váljon. Tolatásnál sötétben kevesebbet látsz hátra a belső tükörben és hátrafordulva az üvegeken át, illetve ha valami hátul leesik vagy elkallódik, egy élmény megtalálni.
2012. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, arra figyelj oda, h sötétben nagy szopó lehet.

Én ilyen autót vettem, próbakörön nem zavart, mert ugye nappal volt.

Aztán első esti vezetésnél meglepődtem, h hoppá.

Arról nem is beszélve, h tolatni csak lehúzott ablaknál tudok, télen, esőben, rohadt jó.

2012. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak sötétben nem látsz ki.
2012. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú évekig le volt fóliázva körbe, én nagyon szerettem benne, hogy adott egy biztonságérzetet, hogy nem látnak. De esőben és főleg ősszel amikor hamar sötét van olyan volt mintha egy csőben ülnél és korlátozottan látsz kifele! Én az első ajtókról inkább leszedtem.
2012. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!