Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 51-es simsonba megéri a...

51-es simsonba megéri a gyorsító 4. fokozat? Tapasztalat valaki esetleg? Bonyolult beszerelni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú 4.van benne,ez kb15 Kmh-van megnöveli az utazósebességemet.Nemtudom mit értesz "gyorsító" 4.alatt..
2012. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja bocsi hogy nem írtam érthetően.. és 50 ccm-el elbírja? mekkorát ejt a 3. és a 4. között?
2012. nov. 23. 08:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyot ejt. Nem fogja elvinni, nem éri meg. Tapasztalat.
2012. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ejt nagyot,okoska azt sem tudja miről beszél...

De itt ezt már megszokhattuk..XD

Elöl legyen 16-os lánckerék,gyönyörűen fog gyorsulni,és a vége is több lesz.

2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hagyjál már...a 24/32-es negyedikkel gyönyörűen el lehet rontani a gyárilag nem annyira rossz váltó kiosztását, "okoska"... azt éred el vele, hogy 2-vel többet megy talán a gép, de egy kis szembe szél is megfogja, pláne 16-os szekunderrel. Fizikai képtelenség, hogy a gyári 3,7Le elvigyen ekkora áttételt. Pláne, ha már kopott is a henger kicsit.
2012. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ne magyarázd el mitérek vele,hiszen 2006 óta ezekkel az áttételekkel járok,sima S51-el...

Viszont ha Te mázsán felül vagy,akkor igazadlehet XD

2012. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor terjeszd a hazugságot, remélem nem sokan hiszik el, és nem rontják el a motorjukat. Az "ikszdézéssel" pedig önmagadat csak minősíted.
2012. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó,én ilyen fagolyókkal nemfogok vitatkozni,mert egyszerűen értelmetlen.

Mi a f@sz érdekem fűződne ahhoz,hogy mást állítsak,mint amit tapasztalok,te elkeseredett hülye?!

Valaki biztosan mesélte neked hogy sz@r,te pedig /rutin rókának állítva be önmagad/idejössz,és okoskodsz..


-Bocs az offért kérdező,de az ostobaságot nehezen viselem..


Ajánlanám,hogy simson fórumon kérdezz utána a dolgoknak,mert itt rengeteg az önjelölt szaki..

2012. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ugyan ezt gondolom rólad. Évekig volt a motoromban 24/32-es negyedik, egyik barátoméban pedig 25/31 van, siralmas. Gyári motorba nem szabad beletenni.
2012. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!