Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DR 125 1986-os évjáratn...

Suzuki DR 125 1986-os évjáratnak a szelephézag állítására lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy egyrészt hogyan megy ez, másrészt mennyi lehet a hézag a szelepeken? csak fizetős manualokat találtam hozzá, igaz csak fél órája keresem, hétfőn még suliban rákérdezek, hátha van, de minél több infót kapok addig is, annál jobb lesz.

Köszönet mindenkinek aki segít!



2012. nov. 23. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy hézagállító lemezzel,vagy indikátormérővel.Ha lemezzel nem lehet hozzáférni akkor marad az indikátormérő.remélem segítettem.
2012. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezek nekem is mennek, arra lettem volna kiváncsi, hogy csavarral, lapkákkal történik az állítás, vagy mivel, de jobban érdekelt volna, hogy mennyi lehet a hézag. Egyenlőre ugy néz ki tárgytalan, nem vettem meg a motort, nem csak szelephézag volt a hiba, füstölt is, szar volt a kuplung, hátsó teló túlzottan csillapított, gyakorlatilag be volt állva, éppenhogy mozgott... vehettem volna egy szemetet, de inkább nem
2012. nov. 25. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!