Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a robogót kinek ajánlanátok?

Ezt a robogót kinek ajánlanátok?

Figyelt kérdés
aprilia scarabeoról sokszor írják a kommentelők, hogy csak csajok használják mások pedig azt, hogy a futárok egyik kedvenc robogója, nektek ki a véleményetek ill. tapasztalataitok?

2012. nov. 24. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Inkább a sportrobogókat csípem,és olyannal is járok.
2012. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neked milyen van?
2012. nov. 24. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
yamaha neos 125 ös,pici tuninggal.. :)
2012. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egy 2000-es évjáratú 2T-nek scarabeóból mennyi a reális ára, ha jó karban van
2012. nov. 24. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:

100.000 körül. Állapottól föggően plusz minusz 20.000 ft.


A Használtautó.hu van egy pár eladó,ott meg tudod nézegetni őket.

2012. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tettszik. Sokkal jobban bejönnek a sportrobogók nekem is. Viszont a scarabeo kényelmesebb lehet a nagyobb kerekei miatt. Munkába járni, meg ide oda tökéletes lehet, de nekem nem kéne. Inkább középkorúakat látok rajtuk, fiatalokat meg soha. Viszont jó robogók nagyon, csak hát a többség szemében csúnyácska.
2012. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a sportrobogók a fiataloknak, a Scarabeo pedig az idősebbeknek van. Általában igy is használják őket, persze vannak kivételek. Tulajdonképpen nincs megszabva, hogy ki milyennel járjon.
2012. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz gép,de a kerekei baromi rondák.. :)
2012. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek egy fokkal jobbak mint a hagyományos robogók,mert nagyobbak a kerekei és vékonyabbak.

Apriliáról csak annyit hogy vannak jobb márkák is nála,mint pl kawasaki,gilera,yamaha,

természetesen ezeket csak gyári alkatrészekkel és kevés kilóméterrel szabad megvenni,tunningolni nem szabad,különben nem lessz megbízható és csökken az élettartama.

2012. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a nagy és vékony kerék a jó,hanem a széles.. Az lehet akármekkora collban,ha vékony nem sokat ér,főleg robogón..


Egy 130/70 es gumi szinte rátaknyol az útra..

2012. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!