Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a robogóról?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Benelli Quattronove X 50 robogót, szerintem elég jó ára van újonnan. Mi a véleményetek róla? Megbízható? Vagy inkább egy használtat vegyek? Mert azt halottam róla hogy kínai.
2012. nov. 26. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A Benelli olasz márka, nem?

Én inkább használt japánt vennék, mint új kínai - olasz - francia, stb. motort.

2012. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Wow!

Most néztem utána, a Benelli MÁR nem olasz.

Természetesen kínai.... :-(

2012. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy használt Aerox mint egy új kínai.
2012. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyan az a blokk van minden új 50es robogóban...
2012. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy van mindegyikben ugyanaz :) Jó vicc
2012. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát azért gépész fejjel nekem ne mondja senki hogy minden robogóba ugyan olyan blokk van :) nekem pl. 4T OTTO motor volt 1 szelepes de van amibe 2 szelep van, és van ahol nincs is csak szívó és kipufogó csatornák... és ezt még sorolhatnám.
2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen motorokat ami olasz török francia KÍNAI stb messziről de messziről kerüld el!!!! de ha mindenképpen ilyen gyártmányt akarsz akkor is használtan!! mert azoknak talán még annyira nincs bennük a un. tervezett elavulás mint az újakban ...de ha igázán jó motort akarsz akkor azt mondom hogy 1 használt japánt vagy német motort..a honda suzuki yahama simson és még sorolhatnám ilyenen gondolkozz mindenképpen....


személyes tapasztalat..: vettem 1 spanyol gépet és mindig csak a baj volt vele és az egész motorozástol elment a keedvem mert már annyit költöttem rá és még most se jó!!


bocsi hogy nem közvetlen a kérdésre válaszoltam de ugyérzem hogy ezzel tudtam segiteni..


nem kötelező megfogadni de ha nem fogadod meg akkor sok sikert kívánok!!(szükséged lesz rá)


és egyébként is sok sikert és jó motorozást

2012. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!