Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segétség kéne simson s50b...

Bazsixx kérdése:

Segétség kéne simson s50b típushoz! Szeretnék gyújtáskapcsolót beépíteni, de a dekni alatt egy káosz van és nem tudom melyik kábelt hova kéne kötni?

Figyelt kérdés

Kis kulcsos gyújtáskapcsolót akarok beépíteni, de nem tudom milyen kábeleket hová kéne kötni?? Van egy kép, amihez odairtam, hogy mi honnan és hova csatlakozik.


[link]


letöltve és nagyitva látszik minden,előre is köszönöm,ha valaki tud segiteni



2012. nov. 28. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyújtáskapcsoló alapból nincs bekötve? Mert ha van akkor csak annak a helyére, vagy vele sorba kell bekötni.
2012. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen benne gyújtáskapcsoló, tökéletesen működik ígyis, viszont ez a megoldás elég rossz, ugyanis ha megállok vele valahol, simán eltudják vinni. Ezért kellene, hogy a kép alapján vki segitsen bekötni a gyújtáskapcsolót
2012. nov. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!